חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עבודה בחו"ל: ישראלים בהחלט יכולים להצליח – ולגרוף רווחים נאים

אין ספק שיוקר המחייה בישראל זה לא תמיד דבר פשוט. כמעט ואין ישראלי שלא מחפש באופן קבוע איך להגדיל את מקורות ההכנסה ואיך לצמצם הוצאות מצד שני. כמובן שליוקר המחייה הגבוה בארץ חייבים להוסיף את העובדה כי בהרבה מובנים שוק העבודה כאן עדיין נשאר מאחור, וכך האפשרות של עבודה בחו״ל הפכה בשנים האחרונות לאחת האופציות המועדפות על הישראלים. כמובן, זה שנסע לעבוד בחו״ל זה לא אומר שבאופן אוטומטי נתחיל להרוויח ולחיות בגדול, אבל אם נתכונן נכון לחוויה בהחלט אפשר להפיק את המקסימום, לגרוף רווחים ולחסוך קצת כסף ולבנות את עצמנו לקראת השלב הבא שלנו בחיים. אם כך אנחנו רוצים לתת לכם מידע חשוב בנושא, לדבר על אפשרויות העבודה השונות, על היעדים האפשריים ועל תהליך המעבר. בואו נתחיל דווקא עם הדרך הטובה ביותר לעשות את הצעד המרגש הזה.

איך למצוא עבודה בחו״ל ולעשות את המהלך?

קודם כל חשוב לדעת שאם אתם מתעניינים לגבי עבודה בחו״ל ומחפשים יעדים ומשרות שיתאימו, יש מי שיכול לעזור לכם למצוא את המשרה המתאימה. חברות השמה מובילות כמו פליי ג׳וב מציעות לישראלים ליווי מקיף בתהליך. מיד נסביר איך זה עובד, אבל קודם כל בואו ננסה להבין איפה אפשר לעבוד בעולם ואיך אפשר לעשות זה.

עבודה בחו״ל – מהם היעדים האפשריים?

למען האמת השאלה הטובה ביותר היא לאן אי אפשר לנסוע, כי בגדול כל העולם פתוח בפניכם. נכון, לא כל יעד הוא כזה שמומלץ לעבודה ואם אתם רוצים בעיקר להרוויח ולחסוך יש יעדים מומלצים יותר ופחות, אך בגדול אתם יכולים לעוף עם הדמיון. יש מדינות שמציעות ויזות עבודה לישראלים כמו אוסטרליה או קנדה שאף מציעה אפשרויות הגירה נרחבות יותר. כמובן שבעלי גרין קארד ודרכונים של האיחוד האירופי יכולים לבחור מבין הרבה אופציות מעולות של עבודה בארצות הברית ובאירופה והאפשרויות הן בלתי נדלות. בואו ננסה להבין במה בדיוק אפשר לעבוד.

 

 

עבודה בחו״ל – במה אפשר לעבוד?

אם כך חשוב להכיר את האופציות המרכזיות לעבודה בחו״ל לישראלים. העבודות המוכרות הן עבודות במכירות של מוצרי קוסמטיקה וים המלח, מכירת ציורי שמן, מנעולנות, אופר ומובינג. כל עבודה היא שונה ומתאימה לאופי אחר וכולן הן עבודות די מכניסות המאפשרות לעשות רווחים נאים. כמובן שמי שמוצא את עצמו בחו״ל ומתחיל להשתקע יכול להתפתח ולהתרחב לתחומים אחרים. הרבה אנשים גם משלבים את החוויה עם לימודים ולאחר מכן מגדילים את היצע המשרות שמתאים להם.

בקיצור, השמיים הם הגבול ובסופו של דבר כל אחד יכול למצוא את העבודה שהכי מתאימה לו. היתרון של חברות ההשמה זה שהן מכירות הרבה מעסיקים ומשרות מעניינות, יודעות להבין מכל מועמד למה יתחבר ולמה עשוי להתאים ומצליחות לקלוע באחוזים גבוהים למדי.

אל תשכחו את החוויה

אז קודם אנחנו מדברים על מהלך כלכלי שהוא משתלם הרבה פעמים. עבודה בחו״ל, אפילו לתקופה קצרה תאפשר לכם לא פעם לחסוך סכומי כסף יפים, לממן טיול ארוך בעולם או לסדר את עצמכם לקראת תקופת הלימודים. ואם זה לא מספיק, צריך לזכור שבכל מקרה אתם נמצאים בחו״ל, במדינה חדשה עם נופים חדשים, בילויים, תרבות והרבה אנשים במהלך הדרך. בסופו של דבר מדובר בחוויה חד פעמית.

לסיכום

אם גם אתם חושבים לעשות מהלך כזה, אל תהססו לפנות לחברות ההשמה המובילות. זה יעזור לכם למצוא את המשרה שמתאימה לכם ויקל עליכם את כל התהליך בכללותו.

נגישות