חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בחזית הקדמה: מחפשים עבודה בהייטק? חברות ההשמה בשבילכם

מחפשים עבודה בתחום ההייטק? לא יודעים איפה מתחילים? הגעתם למקום הנכון, אלה חברות ההשמה המושלמות עבורכם.

חברת ההשמה דיאלוג

חברת דיאלוג היא חברה ותיק ומנוסה מאד בתחום השמת עובדים בהייטק. דיאלוג מגייסת עובדים לחברות המובילות בשוק ההייטק כיום, בין השאר חברות כמו סאן דיסק, GETT, FIVERR ועוד. מדובר בחברה שחוסכת לכם לא מעט בחיפוש העבודה, היא מקשיבה לכל הדרישות שלכם, השאיפות, המיקום וכמובן השכר שאתם מבקשים. בתוך כך, דיאלוג מפנה אתכם אך ורק למשרות רלוונטיות ולתפקידים שבהם אתם יכולים להביא ידי ביטוי את היכולות שלכם.

אילו משרות תוכלו למצוא בדיאלוג?

האמת היא שבחברת ההשמה דיאלוג תוכלו למצוא מגוון כה רחב של משרות, אין תחום שלא קיים באתר הזה. בין השאר אנחנו מדברים על משרות בתחומים כמו הנדסת תוכנה, הנדסת חומרה, תשתיות, מחקר, מערכות תוכנה, בדיקות תוכנה הנדסת מכונות, מכירות, שיווק ופיתוח עסקי. בדיאלוג תוכלו להגדיר סוכן חכם ולקבל התראות רק בעבור משרות חדשות ורלוונטיות עבורכם. כל זה כמובן ללא עלות, תוך ליווי מלא של התהליך ותיווך וייעוץ בנושאי שכר.

 

 

חברת TechJob

TechJob הא חברת בוטיק שמתמחה בעיקר בגיוס עובדים להייטק בתחום התוכנה. המטרה העיקרית של TechJob היא לשדך בין מועמדים איכותיים לחברות מעולות באופן המדויק ביותר. איך היא עושה את זה? היא מנצלת את הקשרים הענפים שלה בענף ומיישמת את זה בדרך כלל מול חברות סטארט אפ שמעוניינות לגייס הון אנושי איכותי.

אילו משרות תוכלו למצוא ב- TechJob?

כאמור, התחום הכי נפוץ שבו מתעסקת TechJob הוא תחום התוכנה, בין השאר big data, c++, front end ועוד. תוכלו למצוא בין השאר גם משרות בתחום בדיקות התוכנה, אבטחת מידע, שיווק ועיצוב ועוד. מועמדים מעידים על TechJob שהיא חיה ונושמת טכנולוגיה ושהם מקבלים ליווי לאורך כל תהליך הגיוס, שזה יתרון משמעותי במיוחד.

Gotfriends

Gotfriends היא חברה שמתמחה בגיוס עובדים לחברות סטארט אפ. היא משדכת עובדים איכותיים לחברות הייטק חדשניות במיוחד ולא פחות חשוב מזה, לסטרטאפים הכי מדליקים שיש כיום בשוק. בסופו של דבר gotfriends רואה אתכם עושים את הצעד הבא אל עבר האקזיט שלכם. מידי שנה gotfriends מגייסת כ- 2000 עובדים חדשים ומסייעת להם למצוא את התפקיד הבא שלהם, כל זאת בהתאם לדרישות רלוונטיות כמו שכר, אופי החברה, המיקום ועוד.

אילו משרות תוכלו למצוא ב- gotfriends?

ב- gotfriends תוכלו למצוא משרות בתחומים כמו CYBER, MEDICAL, אלגוריתמים ועוד. Gotfriends אוהבת לגייס עובדים לתחומים שנמצאים מתח לרדאר, תחומים שלא תמיד שומעים עליהם ולמרבה הפלא אלה התחומים הכי שווים שגם מכניסים הכי הרבה כסף. עוד תוכלו למצוא משרות בתחומים כמו תוכנה, בדיקות ואוטומציה, תמיכה, ניהול מוצר ואפילו השמה לבכירים.

כך תכינו את עצמכם לראיון העבודה

שולחים הרבה קורות חיים? בזמן הקרוב תקבלו טלפונים מלא מעט מעסיקים שרוצים לגייס עובדים חדשים. אז לפני הכל חשוב שתעשו את הראיון בסביבה שקטה ככל הניתן על מנת שתוכלו לשמור על ריכוז. בנוסף, אנחנו ממליצים לכם ללמוד את החברה שאתם מועמדים אליה, כנסו לאתר שלה, קראו אודותיה ולמדו את המוצרים השונים שהיא מציעה ללקוחות שלה. השתדלו לבוא מהבית עם תשובות מוכנות מראש, כגון השכר, המיקום, הדרישות שלכם ממקום העבודה ועוד, רק כך אתם תפגינו רצינות ולמראיין שלכם תהיה סיבה טובה לרצות דווקא אתכם.

לסיכום

אם אתם רוצים למצוא את המשרה הבאה שלכם בתחום ההייטק אנחנו ממליצים לכם להיעזר בחברות ההשמה שסקרנו במאמר הזה.

נגישות