חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

נקלעתם למצב בו אתם זקוקים לשירות משפטי? מצאנו את האתר בשבילכם

אתר Legal-it

לפעמים שירותים משפטיים הם כאב ראש רציני, אבל הם לא חייבים להיות. כפי שניתן להזמין פחות או יותר כל דבר מהאינטרנט, ניתן לקבל גם שירותים משפטיים איכותיים אונליין. הכירו את אתר Legal-it המספק שירותים משפטיים מגוונים ללקוחות במחירים שווים לכל כיס. באתר תוכלו להזמין שירותים משפטיים כגון פתיחה ופירוק חברה, ניסוח חוזה שכירות ועוד בקלות ובמהירות מבלי לקום מהכיסא.

הכירו את אתר Legal-it

אתר Legal-it הוא פלטפורמה דיגיטלית שהקימה עו"ד ניצן כרמל, לאחר שנים של עבודה במשרדי עורכי דין מהמובילים בארץ. האתר שם לו למטרה להנגיש לציבור שירותים משפטיים שניתן לספק באופן דיגיטלי ולצרוך מהבית. תוכלו למצוא באתר Legal it את כל השירותים המשפטיים שאתם מחפשים. יש שירותים משפטיים שאין ברירה אלא לקיים שיח מעמיק ומתמשך עם עורך הדין שלכם, אך שירותים רבים אחרים ניתן פשוט לסגור במהירות בשיחה קצרה עם עורך הדין שיטפל בעניין – וזה בדיוק מה שעושים ב-Legal-it.

למה Legal-it?

אז למה אנחנו ממליצים דווקא על השירותים המשפטיים של Legal-it? יש לנו מגוון סיבות טובות:

לא מבזבזים זמן

לפעמים מהירות היא שם המשחק. כשאנחנו זקוקים לשירות משפטי אין לנו עניין למשוך זמן, אנחנו צריכים פתרון ומהר. Legal-it מציעה מגוון שירותים משפטיים תוך התחייבות לספק אותם במהירות הרבה שניתן – לפעמים גם תוך 48 שעות, תלוי בסוג השירות. כל שצריך לעשות הוא שיחת וידאו קצרה עם נציגי החברה והם כבר יקדמו את ההליך שאתם צריכים.

עורכי הדין המובילים בארץ

אצל Legal-it המהירות והמחיר לא באים על חשבון הכמות. כדי שעבודה תתבצע כמו שצריך נדרשת עבודה של הטובים ביותר, ו-Legal-it דאגו להצטייד בעורכי דין המובילים בתחומם בארץ.

טיפול מהיר בביורוקרטיה

שונאים להתעסק עם טפסים וביורוקרטיה? אין בעיה. Legal-it מטפלת בכל הטפסים אותם אתם נדרשים למלא לאחר שיחה איתכם בה נציג מקבל את כל הפרטים הנדרשים לכך. בנוסף מלבד מילוי הטפסים החברה מטפלת בכל ענייניכם מול הרשויות. בקיצור, פתיחת חברה מעולם לא היה דבר קל יותר.

מחיר

בואו נודה באמת – משרדי עורכי דין מסורתיים אוהבים להפקיע מחירים. זה לא נדיר שמשרד עורכי דין מבקש מאות שקלים על חתימה פשוטה על טופס שדורש חתימת נוטריון ללא שום פעולה וייעוץ נוספים. לעומת זאת, המודל העסקי החדשני של Legal-it מאפשר להם להוריד מחירים ולהציע שירותים משפטיים במחירים שפויים ונמוכים הרבה יותר ממשרדי עורכי דין מסורתיים.

מחיר קבוע

ואם כבר דיברנו על המחיר הנמוך – לעומת משרדי עורכי דין מסוימים שהתשלום אליהם הוא דבר לא נגמר וכל הזמן מפתיעים אתכם עם עוד ועוד חיובים, אצל Legal-it יש תשלום קבוע וזהו. באתר עצמו תוכלו לדעת בדיוק כמה זה יעלה לכם, בלי טריקים ובלי שטיקים.

איזה שירותים משפטיים ניתן לקבל ב-Legal-it?

Legal-it מציעה מגוון שירותים משפטיים ללקוחות יחידים וכן לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים. בין השירותים שהחברה מציעה: שירותים לעסקים הכוללים רישום חברה בע"מ במהירות ואפס מאמץ, פירוק חברה אונליין עד לחיסול מוחלט של החברה, שינוי הרכב דירקטוריון ועוד; פתיחת עוסק פטור ועוסק מורשה, כולל התנהלות מלאה מול הרשויות ואפשרות להתחיל לעבוד תוך זמן קצר; פתיחת חשבון בנב בישראל או בארצות הברית, כולל טיפול בכל המסמכים הנדרשים והזמנת כרטיס אשראי ופנקס צ'קים לפי הצורך ללא טיסה; ניסוח הסכם שכירות חדש לדירה או הערות ושיפור הסכם שכירות קיים; הסכם מכר מקרקעין לרכישה או מכירת נכס, תוך ליווי מקצועי לאורך כל העסקה; רישום עמותה במהירות ובאפס מאמץ.

נגישות