חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חכם משכנתאות מסבירים: משכנתא לאיחוד הלוואות יכולה להיות הפתרון להתחייבויות הכלכליות שלכם

בעולם שבו יוקר המחייה הוא חלק משמעותי ונוכח מהמציאות של כולנו, כל אחד מנסה למצוא את התמרון האפשרי ביותר מבחינתו. אם כדי להתקיים, ואם כדי לשמור על רמת החיים הרצויה. אנשים מבקשים לרכוש דירה, אנשים מבקשים לרכוש רכב, אנשים מבקשים לחתן את הילד, אנשים מבקשים לשפץ את הנכס, אנשים מבקשים לרכוש סלון חדש וכן, אנשים גם מבקשים מדי פעם לצאת לחופשה מפנקת. מכאן שאין זה מפתיע שרבים מוצאים בהלוואות הזדמנות מפתה לחיות את החיים הרצויים, אך מה עושים כאשר ריבוי הלוואות מוציא מאיפוס ואילו ההחזרים רק מעמיקים את הקושי הכלכלי? כאן תכנון פיננסי נכון נכנס למשוואה. מהו אם כן תכנון פיננסי מושכל? ובכן עבור כל משפחה התשובה תהיה מעט שונה, אך כן ניתן לומר שלרוב איחוד הלוואות מצביע על תחילתו של פתרון. מדוע ומה חשוב לדעת בנושא? לרשותכם מידע שעשוי להוציא אותכם מהמינוס.

לכאורה פעולה פשוטה

שמעתם על המושג "משכנתא לאיחוד הלוואות", אך לא סגורים מדוע מדובר בפתרון אידאלי? ובכן רבים שהתקשו לעמוד בנטל ההלוואות פנו אל חברת "חכם משכנתאות" וגילו שגם אם הם חשבו שאין מה לעשות, הפתרון קיים ממש מעבר לפינה. חברת "חכם משכנתאות" מסייעת כמעט לאורך עשור לאינספור לקוחות שמבקשים לקחת משכנתא, ללקוחות שמבקשים להטיב את תנאי המשכנתא ואף ללקוחות שהבנקים מסרבים להלוות להם ושבמקביל מתמודדים מול שלל הלוואות שמייצרות עבורם קושי כלכלי וחוסר שקט נפשי. לכאורה החברה עושה פעולה פשוטה. היא לוקחת את סך ההלוואות ומאחדת ביניהן לכדי משכנתא אחת, בתמורה למשכון הנכס. עם זאת, הגדולה היא להבין כיצד ניתן להטיב את תנאי ההחזר, ופה מדובר בנטו מקצועיות משולבת בניסיון עשיר. באמצעות לקיחת הלוואה אחת שמאחדת בין סך ההלוואות, זוכים להשיג החזר חודשי הרבה יותר נמוך, ובמקביל פריסה יותר ממושכת. גם אתם רוצים להוריד אלפי שקלים מסך ההחזר החודשי? המשיכו לקרוא לפרטים נוספים.

 

 

מה קורה לריבית?

כאשר יש יותר מהלוואה אחת ברקע, קשה לזכור כמה נדרשים לשלם עבור כל מסלול, למי ומתי. מעבר לכך, כל הלוואה מנסה לגבות כמה שיותר ריבית, כך שלא רק קשה להישאר במעקב, אלא גם יותר קשה לעמוד בהתחייבויות. מנגד, כאשר לוקחים משכנתא לאיחוד הלוואות, צריך להתנהל רק מול משכנתא אחת. מה עם גובה הרבית רבים מבקשים להבין? ובכן בנקודה זו עידו עוז מבקש להסביר שככול שההלוואה יותר גדולה, כך ניתן לבוא יותר לקראת הלקוח. מה בפועל זה אומר? שניתן לפרוס את המשכנתא לתקופה יותר ארוכה, ואף ניתן להוזיל את גובה הריבית.

לומדים לומר סטופ

מפסיקים את כדור השלג של ההלוואות באמצעות איחוד והמרה. אז נכון שצריך בתמורה למשכן את 80% מערך הדירה, אך על הדרך מניעים את עצמכם לעמוד ביעדים, לחתוך בהוצאות, ללמוד לעמוד בפיתוי שהצעות רבות מציעות וכמובן חוסכים בהחזרים השוטפים. באופן שכזה גם הבית נשאר מוגן, גם משיגים תחושת שליטה ובאופן כללי נהנים מתנאי החזר הרבה יותר נוחים וכלכליים. עוד נחדד שפעולה שכזו אינה רק מסייעת למזער באופן ניכר את ההחזרים החודשיים, אלא היא גם עושה סוף לגישה שאם קשה כלכלית, לוקחים עוד הלוואה, כזו שבסוף היום מקשה על סך ההתנהלות. מסקנה? גם אם לא מצליחים להבין כיצד ניתן לצאת מהמינוס ללא עוד הלוואה, תנו צ'אנס לחברה מקצועית שמדי יום מסייעת לאינספור אנשים שנמצאים במצבים דומים – מקסימום תרוויחו!

נגישות