חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גיוס תרומות – עכשיו אונליין: באתר Jgive משתלם להיות תורם או יעד לתרומה

גיוס תרומות הוא תהליך משמעותי ובעל חשיבות עצומה מבחינת היכולת שלכם כבעלי עמותות להמשיך את הפעילות התקינה של העמותה, ובוודאי אם מדובר בעמותה חדשה שרק מתחילה את פעילותה. למעשה, אם עד לפני מספר שנים היכולת שלכם כבעלי עמותות לבצע את מבצע גיוס התרומות התבצע בעיקר באמצעות עבודת שטח מאומצת, כיום ניתן ואף רצוי לנצל את הפלטפורמה של אתר  Jgive לטובת התנעת הגיוס. מה הופך את האתר הזה לייחודי גם בעבור בעלי עמותות אבל גם בעבור תורמים? אנחנו כאן עם כל הפרטים.

כך תוכלו לגייס כסף לפעילות העמותה – דרך פלטפורמה אינטרנטית מתקדמת

הקדמה האינטרנטית הובילה לשינויים מרחיקי  לכת בכל מה שקשור לעולמות גיוס הכספים, לא מעט בזכות הקמתו של אתר Jgive המנוהל על ידי עמותה ללא מטרות רווח שחרטה על דגלה להגביר את הנתינה בחברה הישראלית. מאז הוקם האתר, הצטרפו מעל ל-1,000 עמותות הנעזרות בפלטפורמה הזו לטובת גיוס של כספים, כאשר כאן תראו מגוון עמותות שמבצעות גיוס תרומות והצליחו להגיע להישגים מרשימים, בייחוד כאשר לוקחים בחשבון את החשיפה של האתר לקרנות מימון כמו גם אנשים פרטיים שיכולים לתרום דרך האתר, בשקיפות מלאה ועם שימת דגש על העברת מלוא הכסף לעמותה.

פלטפורמה דיגיטלית מתקדמת כמו זו מהווה הזדמנות מעולה בעבורכם להוביל אסטרטגיה של גיוס כספים לטובת מימוש הפעילות השוטפת של העמותה שלכם, בין אם מדובר בעמותה שרק מתחילה את צעדיה הראשונים ובין אם מדובר בעמותה ותיקה שרוצה להמשיך ולהתקדם. הייחודיות של חברת אטלס נובעת בעקבות ליווי אישי הניתן באמצעות מחלקה ייעודית אשר תסייע לכם להקים קמפיין אפקטיבי שיוביל אתכם בסופו של דבר להגשמה של יעד הגיוס, לצד איתור של מגוון מסלולי גיוס בהתאמה אישית, לטובת השלמת מבצע גיוס כספים.

 

 

לא רק לעמותות – כך תוכלו לוודא כי כל הכסף של התרומה מועבר במלואו

בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה בגובה של עשרות אחוזים בכל הקשור לתרומה לעמותות, הן בשל ההבנה של רבים כי מדבור בהזדמנות מצוינת לתמוך בעבודת קודש של עמותות והן בשל המודעות ההולכת וגוברת למצוקה של עמותות שאינן יכולות לקיים את הפעילות השוטפת, בעקבות בעיה של תזרים כספים. על כן, באמצעות האתר של Jgive משתלם להיות תורם, וזאת בשל האפשרות לנהל את מערך התרומות באמצעות מערכת ממוחשבת שגם מנפיקה קבלות לטובת זיכוי במס, לצד הבטחה כי כל הכסף שלכם עובר במלואו לעמותה. זאת ועוד, ניתן במסגרת השהות באתר להיחשף לפרויקטים ולתמוך בהם כלכלית, כל זאת מבלי לצאת מהבית. מאחר ומדובר בעמותה ללא מטרות רווח, תוכלו להיות רגועים כי אתם משקיעים את כספכם ובכך יוצרים מעורבות חברתית החשובה מאוד להמשך הפעילות של עמותות הזקוקות לכל שקל.

לסיכום

הפלטפורמה של אתר Jgive היא פלטפורמה חדשנית וראשונה מסוגה בישראל אשר מאפשרת גם לבעלי עמותות וגם לתורמים לבצע מבצע גיוס ותרומה דרך האינטרנט, כל זאת בשקיפות מלאה ועם שימת דגש על אזור אישי חכם המאפשר לבחון בזמן אמת את קצב ההתקדמות בעבור בעלי עמותות ואילו בעבור תורמים את תמהיל הכספים שהשקעתם לצד יכולת להצטרף לקהילה שהפכה כבר למשפחה, כחלק מהעבודה המרשימה אותה מבצעת עמותת Jgive. אז קדימה, למה אתם מחכים? הגיע הזמן לנקוט פעולות בשטח ולהוביל ליצירה של שינוי משמעותי בחברה הישראלית – גם בתור בעלי עמותות וגם בתור תורמים שרוצים לתמוך ולסייע.

נגישות