חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

צריכים להוציא ויזה לארצות הברית? Liberty usa יוכלו לסייע, ויותר ממה שאתם מתארים לעצמכם

בכל שנה עשרות אלפי ישראלים פונים לשגרירות ארה"ב, וזאת מתוך מטרה לקבל אשרת כניסה. למעשה, המספרים רק הולכים וגדלים מאחר וארה"ב היא יעד מבוקש לישראלים ולכל אדם בעולם, בין אם מדובר בטיול ארוך או לעבודה. חשוב להבין כי בשביל להיכנס לארה"ב נדרש להוציא ויזה המותאמת לאופי הביקור – ויזת תיירים, ויזת עסקים, ויזת סטודנטים או במקרים דחופים גם ויזה למקרים רפואיים. בשביל להנפיק את הוויזה נדרש לבצע תהליך ארוך הכולל מילוי של טופס שאלון המורכב מעשרות שאלות שעליהן צריך לענות בשפה האנגלית, לצד ראיון המתקיים בשגרירות ארה"ב בתל אביב או בירושלים. אם גם אתם מתכננים להנפיק ויזה בקרוב, כדאי שתדעו כי באמצעות חברת  Liberty USA תוכלו גם אתם להגיש בקשה אבל גם לחסוך לעצמכם לא מעט זמן, כפי שנסביר כעת.

מה חשוב לדעת לגבי הנפקת ויזה?

בין אם מדובר בביקור הראשון שלכם בארה"ב או בביקור חוזר, חשוב לדעת כי ללא ויזה בתוקף אתם לא יכולים להיכנס לגבולות ארה"ב ובוודאי גם שלא לעלות על המטוס. על כן, ברגע שהחלטתם לטוס, השלב הבא הוא לפנות לנציגי חברת Liberty usa אשר מתמחה מזה שנים ארוכות בתחום של הוצאת ויזה לארה"ב, וזאת בעקבות ניסיון ארוך שנים וכן צוות מקצועי ומיומן אשר מלווה אתכם לכל אורך הדרך, כל זאת מתוך מטרה להגדיל את הסיכויים לקבל את הויזה ולהימנע מדחייה או עיכוב בתהליך הבקשה, בעקבות מילוי פרטים שלא כנדרש. כל טעות ולו הקטנה ביותר עשויה להוביל לביטול הבקשה או לדחייה, ועל כן מדובר בשירות שמהווה הזדמנות מעולה בעבורכם לייעל את התהליך ואף להימנע מטעויות, כל זאת בליווי אישי המתבצע על ידי נציגים בעלי ניסיון של שנים רבות בענף.

כחברה שחרטה על דגלה את המחויבות בעבור כל לקוח, אין ספק כי מדובר בדרך מעולה להוביל להנפקה של ויזה בהתאם לצרכים שלכם, כולל אפשרות לקבלת מענה במקרים דחופים. עם ניסיון של שנים ארוכות כמו גם צוות מקצועי ומיומן תוכלו במסגרת השירות לקבל מענה המגיע לידי ביטוי גם בסיוע במילוי השאלון אבל גם בהכנה לקראת הריאיון בשגרירות, כל זאת בליווי אישי המתבצע לכל אורך הדרך.

 

 

ליווי מקצועי – הכרחי בהנפקה של ויזה

לאור הביקוש ההולך וגובר להנפקה של ויזה כמו גם העומסים הכבדים המוטלים על השגרירות, אין ספק כי פנייה לקבלת חברה מקצועית מהווה דרך מצוינת לקצר תהליכים אבל גם לייעל אותם, בייחוד מאחר ושגרירות ארה"ב נוטה לבדוק כל בקשה באופן פרטני. באתר תוכלו למצוא ביקורות מצוינות מצד לקוחות החברה שקיבלו את השירות כמו גם להעשיר את הידע שלכם, כל זאת באמצעות שיטוט באתר המציג את כל התהליך כולל המלצות שיניבו בעבורם ידע מהימן שבו תוכלו להיעזר במסגרת ההליך של הנפקת ויזה. ליווי מקצועי הוא הכרחי בעבור כל מי שרוצה להוציא ויזה בפעם הראשונה ובוודאי כאשר מדובר במקרים דחופים, ועל כן יצירת קשר עם החברה כבר עכשיו תאפשר לכם לחסוך לעצמכם לא מעט זמן כמו גם מאמץ.

לסיכום

באמצעות הצוות המקצועי של החברה תוכלו לקבל סיוע מקצועי לכל אורך הדרך, כל זאת במסגרת הצעת מחיר אטרקטיבית ועם שימת דגש על מענה מדויק המותאם לצרכים שלכם. אז קדימה, למה אתם מחכים? היכנסו לאתר, השאירו פרטים ונציג ישוב אליכם בהקדם האפשרי, כחלק מיצריה של מענה שיגיע בסופו של דבר לידי ביטוי בקבלת ויזה.

נגישות