גיוס כספים לעמותות: כל מה שצריך לדעת בנושא

גיוס כספים הוא אולי הפרויקט המורכב והמאתגר ביותר בכל הקשור לניהול של עמותות התנדבות. ככל שתרחיבו את מאגר התורמים הפוטנציאליים שלכם, כל לעמותה שלכם יש יותר סיכוי להגשים את מטרתה. במאמר הבא נסביר על גיוס כספים לעמותות, מה היא מערכת לגיוס כספים ואיך היא תעזור לכם להשיג מקורות מימון לעמותה שלכם.

גיוס כספים לעמותות – מה האתגר?

גיוס כספים לעמותות היא משימה מורכבת מאד שמצריכה את המגייסים להתמודד עם קשיים מורכבים במהלך התפקיד. ראשית, מדובר בחיפוש מידע שפשוט לא נגמר אחרי פילנתרופים שיסכימו לתרום מכספם. מי שמגייס כספים באופן קבוע יודע שהחיפוש הזה יכול לעיתים להיות מאד מייאש ושהיחס בין המידע שקיים אודות מקורות המימון ובין אלה שבאמת תורמים הוא ברוב המקרים קטן ואף מזערי. בנוסף, מדובר בקושי מנטלי מורכב מכיוון שהמגייסים נאלצים להתמודד לא פעם עם סירוב מצד התורמים. נכון, אין ספק שלתורמים הללו יש לא מעט כסף וזו בדיוק הסיבה שאתם פונים אליהם. עם זאת, לא כולם פותחים את הכיס בקלות ואם הם לא יזדהו עם תחומי העניין של העמותה שלכם, הסיכוי שהם יתרמו קטן. זו בדיוק הסיבה שארגונים ועמותות זקוקים לפתרון יעיל שיכול לסייע לכם בזה, מערכת ייעודית לגיוס משאבים וכספים לעמותות.

מה היא מערכת לגיוס כספים?

מדובר במערכת ייעודית הפועלת באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ומטרתה להנגיש למגייסים מאגר של מקורות מימון פילנטרופיים. זו מערכת ראשונה מסוגה בישראל ובעולם שהיתרון המרכזי שהיא מעניקה למשתמשים בה הוא לא אחר מאשר זמן. המידע במערכת הזו הוא מידע איכותי ומדויק שמתעדכן כל העת והופך אותו לרלוונטי כל הזמן עבור המגייסים.

המערכת מציגה את הפרופילים המעודכנים ביותר של כל הקרנות שנוהגות לתרום לישראל בכל רחבי העולם. אתם לא צריכים לחפש את המידע בעצמכם, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להגדיר סוכן חכם שיאתר הזדמנויות לפי תחומי העניין והעיסוק של הארגון, כך שכל המידע בא אליכם. בין השאר המערכת תבצע עבורכם איתור מענקים, אחריות תאגידית, תמיכה מקצועית ובניית תשתיות שיסייעו לכם הן בבניית העמותה שלכם והן בגיוס מקורות המימון עבור הפעילות שלה.

גיוס כספים לעמותות: כל מה שצריך לדעת בנושא

איך המערכת תורמת להקמת עמותות וגיוס כספים?

בסופו של דבר חיפוש זה מקצוע ואם לא תייעלו את הכלים שלכם לחיפוש ודיוק המידע, לא עשיתם בזה שום דבר. בתוך כך, כשאתם משתמשים במערכת מדויקת ומקצועית לאיתור מקורות מימון פילנתרופיים, אתם מפנים את המשאבים שלכם בצורה יעילה ומדויקת וממקסמים את המיטב מהם.

העובדה שהמערכת עובדת לפי תחומי עניין תאפשר לכם לאתר מקורות מימון של תורמים שמזדהים עם הפעילות שלכם. לדוגמא, אם העמותה שלכם עוסקת במתן מענה לילדים עם צרכים מיוחדים ומוגבלויות, אתם ודאי תרצו למצוא פילנתרופ שיש לו נגיעה לתחום הזה. זה היתרון המשמעותי של הכלי הזה, התורם מרגיש שאתם פונים אליו דווקא בגלל ההזדהות שלו עם הנושא ולא רק בגלל הכסף.

אגב, תוכלו כמובן להתנסות עם המערכת הזו לפני שאתם ממהרים לרכוש מנוי, אחרי הכל אתם צריכים לבדוק מראש שמדובר במערכת נוחה לשימוש וכזו שתמקסם את הרווחים של העמותה ולא להיפך. בכל אופן, קחו בחשבון שאת התוצאות אתם צריכים לבחון לאורך זמן ולא על סמך שימוש של חודש אחד במערכת.

לסיכום, אין ספק שאם אתם רוצים להשיג מקורות מימון לעמותה שאתם מנהלים, אתם צריכים לשקול בחיוב להשתמש במערכת שתמקסם את היכולת שלכם לאתר את המקורות הללו.

נגישות