חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כבר לא מחפשים – ראשי דיו וטונרים רוכשים אונליין ב-xldyo

יש לכם מדפסת? אז אתם בוודאי מכירים היטב את הנושא הכאוב של הדיו. הוא נגמר תמיד בזמן הלא נכון ונראה שהוא גם עולה לבסוף יותר מהמדפסת עצמה! ואיפה מוצאים דיו חדש, אשר יתאים בדיוק למדפסת שלכם? מה הפתרון לכל הטרחה וההוצאות האלה?

רוכשים באינטרנט

בעבר הלא רחוק, כאשר היינו זקוקים לראשי דיו, היינו מחפשים חנות מחשבים אשר מציעה זאת. כעת השאלה גם הייתה, האם חנות זו מוכרת את סוג ראשי הדיו שמתאימים למדפסת שלנו? במידה וכן, האם יש במלאי? אין במלא? מתי כן יהיה? "אפשר להזמין"? אז אתם ממשיכים לחנות הבאה, שאולי בה יש את ראשי הדיו המבוקשים. כשכבר מצאתם חנות שמוכרת אותם, תצטרכו להגיע אליה שוב ושוב, בתדירות לא קטנה. כיום יש לכך פתרון פשוט בהרבה – לרכוש באינטרנט. עוד לפני הרכישה עצמה באינטרנט, גישה זו מקלה על איתור ראשי דיו מתאימים וזמינים. זאת, מאחר שבאינטרנט כל החנויות נגישות עבורכם באותה הקלות והמהירות. כך גם החיפוש – פשוט ומהיר. במנועי חיפוש וגם באתרי החברות עצמם. בצורה כזו, תוכלו למצוא באתר  xl dyoאת כל הדרוש לכם. xl dyo מציעה ראשי דיו תואמים, עבור מגוון סוגי מדפסות הזרקת דיו, במחיר נוח לכל כיס. כך גם לגבי טונרים עבור מדפסות לייזר.

להוזיל באמצעות תואמים

ראשי דיו מקוריים, ידועים בהיותם יקרים למדי. למעשה, זהו חלק ידוע ומרכזי, באסטרטגיה המסחרית של יצרני המדפסות. פעמים רבות, במיוחד לגבי מדפסות זולות מאוד, המדפסות עצמן נמכרות במחירי הפסד. מצד שני, הדיו המקורי נמכר במחירים גבוהים מאוד. במילים אחרות, אפשר לומר בהחלט שיצרני המדפסות מגזימים ביודעין בנושא זה. זכותם וזהו מקור רווח חשוב מבחינתם. מצד שני, גם לצרכן שמורה הזכות להשתמש בדיו ממקור אחר. הדבר עשוי לגרום לביטול האחריות על המדפסת, אבל מאחר שהיא במילא זולה כל כך, מה זה משנה? אם כך – כיצד מוזילים? מה האלטרנטיבה לדיו המקורי? התשובה היא "דיו חלופי" או "דיו תואם". הכוונה בפשטות, למחסניות דיו מיצרן אחר, שתואמות מכל הבחינות הטכניות למדפסת שלכם. אריזת מחסנית הדיו החלופי, תכלול התייחסות ברורה לדגמי מדפסת ספציפיים שהיא תואמת להם. למרות "הפחדות" שונות מצד יצרניות המדפסות, דיו תואם מיצרנים איכותיים לא יזיק למדפסת שלכם ובהחלט "יעבוד" היטב. לא פחות מהדיו של היצרן המקורי של המדפסת. החלפתו תהיה באותה שיטה כמו החלפה רגילה של מיכל דיו במדפסת שבה מדובר. כאמור, המוצר תואם באופן מלא, גם מבחינת המיכל וגם מבחינת הדיו שבתוכו.

כבר לא מחפשים - ראשי דיו וטונרים רוכשים אונליין ב-xldyo

שיקולים כספיים ועוד

כמובן, השיקול הראשי לבחירה דווקא בדיו תואם, הוא השיקול הכספי. יש לכך דקויות שונות, שאתם עשויים לקחת בחשבון. ככל שתשתמשו יותר במדפסת, כך החיסכון באמצעות רכישת דיו תואם יהיה גדול יותר. עוד כדאי לזכור, שעולם הדיו התואם הוא בעצמו שוק רחב ובשל. כך שרכישת דיו כזה לא מצמצמת עבורכם אפשרויות, אלא אם כבר ההיפך הוא הנכון. היא משחררת אתכם מתלות ביצרן ספציפי וזה כמעט תמיד דבר טוב.

שרות משלוחים יעיל

כמובן, הזמנה דרך האינטרנט גם צריכה להגיע אליכם או אתם אליה באופן כלשהו. xl dyo מציעה מגוון אפשרויות לבחירתכם בנושא זה. זאת, כולל משלוח חינם עד הבית עם שליח, אם תעשו הזמנה בסכום כולל של 300 ש"ח ומעלה. אפשרויות נוספות, כוללות למשל משלוח לכתובת מבוקשת בדואר רשום וכן אפשרות של איסוף עצמי.

לסיכום

עברו לרכוש את המוצרים המתכלים למדפסת שלכם ברשת האינטרנט ולא תתחרטו. היכנסו אל אתר xl dyo ונסו בעצמכם.

 

נגישות