חיפוש
Close this search box.

שירותי משרד במיקור חוץ: כל הסיבות שלכם לעבור לשירות כזה – ועכשיו

בשנים האחרונות שירות מיקור החוץ הפך לנפוץ, במיוחד בתקופת הקורונה ובמיוחד בתחום ההייטק. במאמר הבא נסביר מה זה שירותי משרד במיקור חוץ, למה כדאי לכם לעבור לשירות הזה עכשיו ומה כדאי לבדוק לפני שעושים את זה.

מה זה שירותי משרד במיקור חוץ?

מיקור חוץ הוא שירות חיצוני שמספק מענה למגוון רחב של צרכי הארגון, בין השאר גם שירותי משרד. הרעיון מאחורי השירות הזה הוא חברות מקצועיות שיספקו לכם מענה בתחומים שאינם תחומי הליבה של העסק, תחומים שעשויים לגזול מכם לא מעט זמן ואנרגיות. התחום של שירותי המשרד בהחלט נחשב לתחום יוצא דופן בחשיבותו, וזו בדיוק הסיבה שבגינה אתם צריכים למצוא חברה שמספקת שירותים מטעם הספקים הכי מקצועיים בתחום, על זה נפרט בהמשך.

אתם ממקצעים את העסק שלכם

ראשית, אתם הופכים את העסק שלכם לשירותי ומקצועי יותר. כשאתם עוברים לשירות של שירותי משרד במיקור חוץ, אתם מפקידים את המפתחות של התחום בידיים מקצועיות שזה העיסוק העיקרי שלהן. שירותי משרד זה לא תחום שיכול להתבצע על הדרך וכל עוד אין לכם את המשאבים הראויים להקצות לו, כך עדיף שתעבירו את המושכות לגורם מקצועי שיהפוך את העסק שלכם לעסק מקצועי שמספק שירות ברמה הכי גבוהה.

אתם חוסכים כסף

אתם חוסכים לא מעט כסף עם המעבר לשירותי משרד במיקור חוץ. מי כמוכם כמעסיקים מכירים את המשמעות של עלות מעביד. זה אומר שאם תחליטו להעסיק מנהלת משרד במשרה מלאה, אתם צריכים לשאת לא רק במשכורת שלה, כי אם גם בהפרשות השונות כגון פנסיה וביטוח מנהלים. כשאתם עוברים לשירות של מיקור חוץ, אתם חוסכים למעשה את כל העלויות האלה. במיוחד עבור עסקים קטנים שעדיין לא הספיקו לייצר רווחים, מדובר בפרמטר בעל חשיבות עליונה.

שירותי משרד במיקור חוץ: כל הסיבות שלכם לעבור לשירות כזה – ועכשיו

לא צריך להכשיר עובדים

חשוב לציין שבניגוד להעסקה של עובדים במשרה מלאה, כשאתם עוברים לשירות במיקור חוץ אתם כבר לא צריכים להכשיר את העובדים. במיוחד בתחום שירותי המשרד, מי כמוכם יודע כמה תחלופת העובדים היא גבוהה. לכן, אם אתם מתלבטים האם לעבור למיקור חוץ, קחו בחשבון גם את הפרמטר הזה. כיום עסקים משקיעים לא מעט אנרגיות בהכשרת עובדים שלא פעם עוזבים את הארגון עוד לפני שהספיקו לקצור את הפירות מהם.

מה חשוב לבדוק לפני שעוברים למיקור חוץ?

מיקור חוץ זה שירות מורכב שלא כל חברה מתחילה יודעת לספק. לכן, אנחנו ממליצים לכם לעשות כמה שיעורי בית לפני כן, על מנת להימנע מעוגמת נפש לא קטנה. ראשית, הקפידו לבחור חברה מנוסה ומוכרת, כזו שעומדת מאחורי שורה ארוכה של לקוחות מרוצים שממליצים על השירות שלה. לכן, אנחנו ממליצים לכם לדבר עם חברים, מכרים או לקוחות קודמים, אחרי הכל אין כמו ניסיון אישי בתחום.

בנוסף, מומלץ מאד לברר מה המחירים המקובלים והנפוצים בשוק עבור שירות כזה. אחרי הכל, אתם רוצים שהמעבר למיקור חוץ ישתלם לכם ולא יגרום להוצאות מיותרות. אספו כמה הצעות מחיר ממספר חברות שונות, עמדו על ההבדלים וסגרו עם החברה שמציעה לכם את השירות במחיר המשתלם ביותר עבורכם. עם זאת חשוב לציין, בדקו שהצעת המחיר שאתם מקבלים היא מסודרת ושאתם מקבלים באמצעותה מענה לכל השאלות והספקות שלכם, רק כך אתם תרגישו בטוחים.

לסיכום, אם אתם רוצים למקצע את העסק שלכם, ולחסוך גם לא מעט כסף על הדרך, אין ספק שאתם צריכים לשקול לעבור לשירות במיקור חוץ.

נגישות