חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מכשירי OPPO החדשים – כל מה שצריך לדעת על הסמארטפון המסקרן

מכשירי OPPO

במשך השנים, היו וישנם שמות בולטים למדי בשוק הסמארטפונים. כיום, אחר המתחרים החדשים והמשמעותיים ביותר, היא חברת אופו אלקטרוניקס. מה חשוב לדעת עליה? ומה מאפיין את המכשירים החדשים שלה?

רקע קצר על החברה

אופו אלקטרוניקס היא חברת בת של יצרנית הסמארטפונים הסינית הבולטת BBK Electronics. Oppo הוא מותג, אשר מתבטא בכמה וכמה דגמים שזמינים בארץ, דרך היבואן הרשמי רונלייט. בגלישה אל אתר Ronlight, תוכלו למצוא מידע מפורט על הדגמים השונים של אופו. מוצרי החברה מתאפיינים ביכולות מתקדמות, לצד מחיר נוח. היבט המחיר משמעותי מאוד, בהתחשב בכך שאנשים משלמים על מוצרים כמו אייפון, מחירים חריגים ביחס ליכולות. כלומר, אין הצדקה, לשלם מחירים גבוהים נוסח אייפון, על מה שתוכלו למצוא במחיר סביר יותר, במכשירים כמו אלה של אופו.

Reno6 5G

זהו הדגם האחרון של החברה. גם הוא כולל את מערכת ההפעלה ColorOS, אשר החברה פיתחה על בסיס אנדרואיד (אשר בעצמה מבוססת על לינוקס). המכשיר מגיע עם מפרט טכני מרשים, כולל ארבע מצלמות, 8GB זיכרון RAM ונפח אחסון של 128GB. המצלמות הן מצלמה ראשית של 64MP, מצלמת סלפי MP32, מצלמת זווית רחבה MP8 ומצלמת מאקרו של 2MP. המכשיר יודע להפיק צילומים שנראים מדויקים במיוחד, תודות לחיישן טמפרטורות צבעים. חיישן זה מודד איזון צבעים לבנים בזמן אמת ובכך מאפשר לשפר את התמונה המתקבלת. מבחינת צילום סרטונים, ישנו כוונון בהירות אוטומטי ואף ניתן להוסיף לצילומי וידאו אפקט בוקה. בהיבט נוחות השימוש בתצוגה, ישנם התאמת בהירות בסיוע שני חיישני אור, קצב רענון של Hz90 וקצב דגימת מגע עד H180. הסוללה היא של mAh4300. היא כוללת מצב חיסכון ומצב המתנת לילה ונטענת באופן מלא בתוך כ-28 דקות. המעבד הוא Dimensity 900 5G אשר כולל שמונה ליבות. מבחינת ממדים ומשקל, אנו מדברים על 7.59 מ"מ ו-182 גרם. Reno6 5G מוצע במחיר של 1,999 ש"ח.

oppo Reno5 

במחיר 1,699 ש"ח ניתן לרכוש גרסה מעט פשוטה יותר – oppo Reno5. למכשיר זה צג בגודל 6.4 אינץ', קצב רענון Hz90, רזולוציית FHD+ ותגובה מהירה במיוחד למגע, אשר מושגת באמצעות קצב דגימה של Hz180. הוא כולל ארבע מצלמות, בהן מצלמה ראשית של 64MP ומצלמת סלפי של MP44. כמו כן, צילום הוידיאו מתבצע בגוונים מאוד איכותיים, כולל מול רקע בהיר ואף בלילה, ומתאים בין השאר לטיולים ואטרקציות. זיכרון ה-RAM הוא בנפח GB8 והמעבד הוא Snapdragon 720G. הסוללה מספקת טעינה מהירה – 5 דקות טעינה, מספיקות עבור שלוש שעות וידאו למשל.

oppo A93

במחיר מעט נמוך  יותר – 1,149 ש"ח, זמין דגם A93. הוא מיוחד בין השאר, בכך שהוא כולל 6 מצלמות. שתיים מהן מצלמות סלפי, עם ביצועים טובים במיוחד בתנאי תאורה שונים. המכשיר מאפשר שליטה בו באמצעות "מחוות אוויר" (ללא מגע). A93 כולל צג גדול של 6.43 אינץ' ורזולוציית +FHD, מעבד Helio P95, זיכרון של 8GB ונפח אחסון של 128GB.

oppo A74

אם מחפשים מכשירים זולים יותר, ניתן למצוא גם זאת במסגרת מוצרי אופו. במחיר 999 ש"ח, זמין דגם A74. למכשיר זה צג 6.43 אינץ', רזולוציית +FHD וכן סורק טביעות אצבע שמובנה מתחת לצג. המכשיר כולל שלוש מצלמות, כאשר המצלמה הראשית היא מצלמת 48MP. הזיכרון הוא GB6, האחסון 128GB, הסוללה   mAh5,000 והמעבד הוא Snapdragon 662 של Qualcomm,

לסיכום

בבחירת טלפון סלולארי, כדאי בהחלט לקחת בחשבון את דגמי Oppo השונים.

נגישות