Search
Close this search box.

אור בן שושן מציג: מאגר המידע של קרן הפילנתרופיה אטלס

עולם שבו עמותות מתחברות בצורה חלקה לאלפי מקורות מימון בלחיצת כפתור, עולם שבו טכנולוגיה מתקדמת מפשטת את התחום המורכב של הפילנתרופיה ושבו כל תורם פוטנציאלי והזדמנות למענק נמצאים תחת קצות אצבעותיכם. ברוכים הבאים לאטלס, החברה החלוצית שחוללה מהפכה בתחום הפילנתרופי. באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, אטלס פיתחה מסד נתונים מקיף המאגד מידע רב על מקורות מימון מישראל ומהתפוצות. פלטפורמה חדשנית זו מאפשרת לעמותות לגייס ביעילות את המשאבים הדרושים להן כדי להצליח. על ידי מינוף בינה מלאכותית ולמידת מכונה, אטלס מבטיחה שמסד הנתונים שלה תמיד מעודכן ורלוונטי, מה שהופך אותה לכלי חיוני עבור כל ארגון המעוניין במימון בר קיימא. הצטרפו עוד היום לאטלס ושנו את הגישה שלכם לפילנתרופיה

בראשית האטלס

אטלס הוקמה על ידי אור בן שושן עם משימה ברורה: לגשר על הפער בין ארגונים ללא כוונת רווח לבין מקורות המימון הדרושים להם כדי להצליח. מתוך הכרה במורכבות ובאתגרים הכרוכים בגיוס משאבים, אור בן שושן הקים פלטפורמה שתפשט את התהליך ותהפוך אותו לנגיש ויעיל יותר עבור עמותות להשיג את המימון הדרוש להן. כיום, אטלס היא לא רק חברה אלא תנועה המעודדת את הקהילה הפילנתרופית להיות מחוברת ומועצמת יותר.

מינוף טכנולוגיה מתקדמת

בלב ההצלחה של אטלס עומד השימוש שלה בכלים טכנולוגיים מתקדמים. החברה פיתחה מאגר מידע משוכלל המאגד ומארגן מידע על אלפי מקורות מימון. מסד נתונים זה נבנה בקפידה כדי לכלול פרטים על הזדמנויות למענקים, פרופילי תורמים, קריטריונים למימון, מועדי הגשת מועמדות ועוד. השימוש בלמידת מכונה ובינה מלאכותית מבטיח שהמידע יהיה תמיד עדכני ורלוונטי.

מאגר מידע מקיף

מאגר המידע של אטלס הוא אוצר של מידע עבור עמותות. הוא מכיל פרופילים מפורטים של מקורות מימון, כולל קרנות פילנתרופיות, תוכניות אחריות חברתית תאגידית (CSR), מענקים ממשלתיים ותורמים פרטיים. מסד נתונים נרחב זה מכסה הזדמנויות מימון לא רק בישראל אלא גם מהפזורה היהודית העולמית ובכך מרחיב את היקף המשאבים הפוטנציאליים לעמותות.

מסד הנתונים נועד להיות ידידותי למשתמש, עם יכולות חיפוש מתקדמות המאפשרות לארגונים לסנן תוצאות על פי קריטריונים מסוימים כגון מגזר, מיקום גיאוגרפי, סכום מימון וסוג מימון. גישה ממוקדת זו חוסכת זמן יקר ומאמץ, ומאפשרת לארגונים ללא כוונת רווח להתמקד בניסוח הצעות ויישומים משכנעים.

העצמת ארגונים ללא כוונת רווח

אטלס מחויבת להעצים ארגונים ללא כוונת רווח על ידי מתן הכלים והמשאבים הדרושים להם כדי להצליח. מעבר למסד הנתונים, אטלס מציעה מגוון שירותים שנועדו לשפר את יכולתן של עמותות לגייס משאבים. אלה בין היתר כוללים:

  • תמיכה בכתיבת מענקים: אטלס מציעה סיוע מומחה בכתיבה למענקים, ומסייעת לארגונים לנסח הצעות משכנעות העונות על הדרישות הספציפיות של תורמים פוטנציאליים.
  • פיתוח אסטרטגיית מימון: החברה עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם עמותות לפיתוח אסטרטגיות מימון מקיפות המותאמות לצרכים ולמטרות הייחודיות שלהן. גישה אסטרטגית זו ממקסמת את הסיכויים למציאת מקורות מימון מגוונים וברי קיימא.
  • סדנאות לבניית יכולות: אטלס מקיימת סדנאות ומפגשי הכשרה כדי לבנות את הכישורים והידע של אנשי מקצוע ללא כוונת רווח בתחומים כגון מעורבות תורמים, ניהול פרויקטים ומדידת השפעה.
  • שילוב טכנולוגיות: אטלס מסייעת לעמותות לשלב טכנולוגיה בפעילותן, ובכך משפרת את יעילותן ויעילותן בניוד משאבים וביישום פרויקטים.

רשת פילנתרופיה גלובלית

אחת החוזקות הייחודיות של אור בן שושן באטלס היא היכולת לחבר עמותות לרשת גלובלית של פילנתרופים ומקורות מימון. על ידי טיפוח קשרים עם תורמים וקרנות מרחבי העולם, אור בן שושן sibf מסייע לגשר על הפער בין הצרכים המקומיים לבין המשאבים הגלובליים. נקודת מבט בינלאומית זו לא רק מביאה כספים נחוצים, אלא גם מעודדת שיתוף פעולה בין-תרבותי וחדשנות בטיפול בנושאים חברתיים.

סיפורי הצלחה

את ההשפעה של עבודתו של אור בן שושן ניתן לראות בסיפורי ההצלחה של העמותות בהן הם תומכים. מיוזמות עממיות קטנות ועד ארגונים לא ממשלתיים גדולים ומבוססים, אור בן שושן סייע למגוון רחב של ארגונים להשיג את המימון הדרוש להם כדי לחולל שינוי. סיפורי הצלחה אלה הם עדות לכוחה של הטכנולוגיה והתמיכה האסטרטגית בשינוי נוף הפילנתרופיה.

מבט קדימה

בעוד אטלס ממשיכה לצמוח ולהתפתח, מחויבותה לחדשנות ולמצוינות נשארת איתנה. החברה בוחנת ללא הרף דרכים חדשות לשפר את שירותיה ולהרחיב את טווח ההגעה שלה, ומבטיחה שלארגונים ללא כוונת רווח יהיו את המשאבים הדרושים להם כדי להתמודד עם האתגרים הדחופים ביותר בעולם.

לסיכום

בעולם שבו הביקוש למשאבים פילנתרופיים הולך וגובר, אטלס מהווה מגדלור של תקווה ויעילות. על ידי שילוב הכוח של טכנולוגיה מתקדמת והבנה עמוקה של התחום הפילנתרופי, אור בן שושן לא רק תומך בעמותות, אלא הוא מעצב את עתיד הפילנתרופיה עצמה.

נגישות