להשיט סירה בנהרות אירופה

חברת התיירות אופיר טורס מציעה בחודשים אפריל-אוקטובר 2017 חופשה ייחודית על סירה מנועית באירופה, כאשר המשיט הוא האורח עצמו ואין צורך ברישיון שייט או בשכירת שרותי סקיפר
חופשת שייט על הסירה החדשה
חופשת שייט על הסירה החדשה "הורייזון" של חברת Le Boat, שנבנתה בשנת 2016. (צילום: יח"צ)
Monitour ads

החל מ-1,160 אירו לשבוע, זהו מחיר סירה שאפשר להשיט לבד בנהרות ותעלות בארצות אירופה, ביניהן צרפת,  אנגליה, אירלנד, סקוטלנד, גרמניה, בלגיה, הולנד, איטליה ועוד.

המטבח והסלון בסירה הורייזון. בסירה שני תאי שינה, סיפוני שיזוף ועוד. (צילום: יח"צ)
המטבח והסלון בסירה הורייזון. בסירה שני תאי שינה, סיפוני שיזוף ועוד. (צילום: יח"צ)

לדברי פרומה לוינגר, מומחית לשייט נהרות, באופיר טורס, מדובר בחופשה על סירת מנוע המתאימה לקבוצת חברים, משפחה עם ילדים או לחופשת שייט רומנטית לזוג. "הסירות מאובזרות בכל הדרוש לניהול 'בית צף' בנוחיות ובבטיחות. בסירות יש תאי שינה עם שירותים ומקלחות, מטבח מאובזר, כולל כלי אוכל והגשה, מצעים ומגבות, ריהוט גן על הסיפון ועוד", היא אומרת ומוסיפה שהחשוב מכל הוא שאין צורך ברישיון להשיט סירות נהר אלו. "כל אחד מהנופשים המפליגים יכול לאחוז בהגה הסירה כאשר מהירות ההפלגה איטית ונוחה להובלה".

המחיר של  החל מ-1,160 אירו כולל חופשת שייט על הסירה החדשה "הורייזון" של חברת Le Boat, שנבנתה בשנת 2016; הכוללת: שני תאי שינה, מערכת קירור בתאים ובסלון, סיפוני שיזוף, מתקן ברביקיו, סככת-צל ומקלחת בסיפון העליון; המתאימה לאירוח שני זוגות או זוג הורים עם שני ילדים במועדים 1 באפריל עד 30 באוקטובר 2017. תלוי ביעד ובמועד היציאה.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה