תדמור פותח קורס בישול גורמה למסעדות

מדובר בקורס מקצועי ומקיף ללימודי מסעדנות המבוסס על הכנה של תפריט מלא בהדרכתו הצמודה של שף הקורס. בתוכנית קורסים נוספים, גם בניהול
קורס הקונדיטוריה מכשיר את תלמידיו להשתלב במלונות, חברות קייטרינג ובקונדיטוריות המובילות. (צילום: יח
קורס הקונדיטוריה מכשיר את תלמידיו להשתלב במלונות, חברות קייטרינג ובקונדיטוריות המובילות. (צילום: יח"צ)
Monitour ads

בית הספר תדמור פותח קורס בישול גורמה למסעדות (A La Carte Professional). מדובר בקורס מקצועי ומקיף ללימודי מסעדנות. השיעורים מבוססים על הכנה של תפריט מלא בהדרכתו הצמודה של שף הקורס. בוגרי הקורס יקבלו תעודת גמר מטעם תדמור. הקורס נמשך כששמונה חודשים ומועבר על די מדריך טבחים מוסמך.

הקורס השני שייפתח הוא קורס קונדיטורים (Grande Patisserie). הקורס מכשיר את תלמידיו להשתלב במלונות, חברות קייטרינג ובקונדיטוריות המובילות, וכולל סדנאות מעשיות, סיורים מקצועיים והתמחות מעשית בקונדיטוריות נבחרות.

עלות הקורס היא 16 אלף שקל. הקורס נמשך כששמונה חודשים ומועבר על די מדריך טבחים מוסמך.

כמו כן, במהלך החודש האחרון נפתחו בתדמור שני קורסים נוספים:

קורס מנהל לתיירות ומלונאות: קורס הכשרה למגוון תפקידים ניהוליים בענף התיירות והמלונאות, בו הסטודנטים לומדים חשבונאות מלונאית, ניהול משאבי אנוש, ניהול מזון, ניהול שירות ושיווק ומכירות.

בוגרי הקורס יקבלו תעודת גמר מטעם תדמור המוכרת על ידי משרד התיירות והתאחדות בתי המלון.

קורס ניהול משק בשירותי הארחה / מלונאות: הקורס מקנה ידע מקצועי בניהול משק מוסדי והכשרה לתפקידי ניהול בדרגי ביניים ומעלה במוסדות, כגון: בתי מלון, בתי אבות, פנימיות, מעונות, בתי אירוח לסוגיהם ומרכזי מסחר. הסטודנטים בקורס לומדים על תכנון מערכי עבודה, בניית תדמית עסקית, דיני עבודה, תברואה ובטיחות. בוגרי הקורס יקבלו תעודת גמר מטעם תדמור.

בתדמור מספרים כי פתיחת הקורסים באה בעקבות דרישה מענף המלונאות בעובדים מקצועיים על רקע של מחסור בכח האדם בתחום התיירות והמסעדנות. עד כה הוכשרו בקורסים שהועברו בתדמור אלפי בוגרים  ובוגרות בתחומי המלונאות.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה