שלושה מינויים לקראת השנה החדשה

עו"ד יהל בן-נר תכהן כמנכ"לית התאחדות המלונות, נועם רון ממונה לסמנכ"ל השיווק והמכירות של כנס תיירות ושמעון קיפניס מונה למנכ"ל מרכז האמנויות ומלון היוקרה אלמא
חדר דה לקס במלון אלמא בזכרון יעקב. הנוף לא פחות חשוב. (צילום: איתי סיקולסקי)
חדר דה לקס במלון אלמא בזכרון יעקב שזוכה במנכ"ל חדש. הנוף לא פחות חשוב. (צילום: איתי סיקולסקי)
Monitour ads

נשיאות התאחדות המלונות בישראל אישרה את מינויה של עו"ד יהל בן-נר למנכ"לית ההתאחדות. בן-נר, בעלת תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון ושני במנהל עסקים שימשה, בין היתר, כמנהלת אגף רגולציה וקשרי מפעילים בחברת "פרטנר" וכסמנכ"לית כלכלה ורגולציה בהתאחדות התעשיינים. לבן-נר ניסיון רב בעבודה מול משרדי ממשלה, הכנסת וארגוני צרכנות וכן ניסיון ארוך שנים בתכנון וניהול פרויקטים מורכבים.

עו"ד יהל בן-נר, המנכ"לית החדשה של התאחדות המלונות בישראל. (צילום: עבבל לוויתן-קראוס
עו"ד יהל בן-נר, המנכ"לית החדשה של התאחדות המלונות בישראל. (צילום: עבבל לוויתן-קראוס)

בן -נר אמרה עם מינוייה: "אני שמחה ומודה על הזכות שהוענקה לי לכהן כמנכ״ל התאחדות המלונות בישראל. תעשיית התיירות היא הפנים של מדינת ישראל למגיעים מבחוץ ולאזרחי מדינת ישראל היא מקור הבילוי והאתנחתא משגרת היום הלא פשוטה לפעמים. חשוב להבטיח כי הסטנדרטים הגבוהים ימשיכו להישמר וניתן יהיה להמשיך להעניק את השירות הייחודי והאיכותי לכולם".

בן-נר הוסיפה כי היא מצפה לתחילת העבודה וכי בכוונתה לפעול בכל המרץ למען תעשיית המלונאות: למען המלונות, העובדים בענף ושביעות רצונם של התיירים מבית ומחוץ.

בן-נר מחליפה את נועז בר-ניר שסיים עבודתו כמנכ"ל ההתאחדות לפני כחודשיים וחצי ומכהן כמנכ"ל קופ"ח כללית.

מצ"ב תמונה, קרדיט צילום: ענבל לוויתן-קראוס

מאיסתא ל"כנס תיירות" של איסתא

נועם רון ממונה לסמנכ"ל השיווק והמכירות של החברה-הבת של איסתא – כנס תיירות. רון שימש כמנהל השיווק של איסתא בשמונה השנים האחרונות והיה אחראי על מגוון תחומים רחב בחברה.

נועם רון, סמנכ"ל השיווק והמכירות הנכנס של כנס תיירות. (צילום: ליאת מנדל)
נועם רון, סמנכ"ל השיווק והמכירות הנכנס של כנס תיירות. (צילום: ליאת מנדל)

"כנס תיירות" הינה חברת תיירות נכנסת מהוותיקות והמוכרות בענף, אשר נרכשה לפני כשנתיים ע"י "איסתא ספורט" מאלחנן דביר המלווה אותה עד היום, ומאז לא מפסיקה לחדש ולהצעיד קדימה את ענף התיירות הנכנסת לישראל, בדגש על תיירות תוכן ייחודית ומגוונת לצד רמת שירות ללא פשרות.

לדברי אסף גורן, מנכ"ל איסתא ספורט & מיוזיק וכנס תיירות "אנו רואים בצירופו של נועם חיזוק משמעותי לנבחרת 'כנס תיירות' ובטוחים שיביא לידי ביטוי  את ניסיונו השיווקי והתיירותי הרב שצבר לאורך השנים".

שמעון קיפניס למלון אלמא

שמעון קיפניס, 53, מונה למנכ"ל מלון אלמא שבזכרון יעקב, מלון שביסס עצמו מאז הקמתו כבית מלון יוקרתי יוצא דופן והן כמרכז אמנויות המארח מגוון רחב של אירועי תרבות, אמנות, מוסיקה ופנאי.

קיפניס מגיע לאלמא שלוש שנים לאחר הקמת הקומפלקס, במטרה למנף את התוכן העשיר של מרכז האמנויות וליצור חוויה מלונאית ייחודית ברמה המקומית והבינלאומית.

מלון אלמא הינו המלון היחיד בישראל המאוגד בקבוצת מלונות היוקרה של Design hotels השותפה בתוכנית הנאמנות של רשת המלונות סטארווד, הנחשבת לאחת היוקרתיות והטובות בעולם. בישראל נכללים בקבוצה זו שלושה מלונות ישראלים: ריץ קרלטון הרצליה, שרתון ת"א ומלון W   ביפו שייפתח בקרוב.

שמעון קיפניס, המנכ"ל החדש של מרכז האמנויות ומלון היוקרה אלמא בזכרון יעקב. (צילום: יואב אתיאל)
שמעון קיפניס, המנכ"ל החדש של מרכז האמנויות ומלון היוקרה אלמא בזכרון יעקב. (צילום: יואב אתיאל)

קיפניס כיהן בעבר כמנכ"ל במספר מלונות, בין השאר ברשת שרתון וברשת ACCOR . היה ממקימי המלון הסקוטי – אותו ניהל במשך שבע השנים הראשונות ונחשב כמי שהציב את המלון על מפת מלונות הבוטיק המובילים בישראל. הוא היה בין הראשונים לזהות את הנחיצות בערך המוסף של חוויית אירוח מבודלת, והיה לחלוץ ביצירת החיבור בין אירוח מלונאי לתוכן ולקולינריה, קונספט שאומץ במהלך השנים על ידי מלונות רבים.

קיפניס מסר: "התפקיד מרתק ומזמן לי אתגרים רבים, הראשון שבהם הוא לחשוף בפני הקהל הפוטנציאלי שלנו את הזהות הכל-כך מיוחדת של אלמא. החיבור בין עולמות האמנות, היצירה, התוכן והאירוח, הנו חיבור מרתק ומלא השראה, המציב באופן טבעי רף גבוה במובנים של תפעול ושיווק.  ספורים המקומות בעולם המספקים חוויה כה עשירה וייחודית המתגלה ומתרחבת במהלך השהות במקום. במובן זה, תפקידי לדאוג להעשיר את החוויה הזו ככל האפשר ולדאוג לכך שאנשים רבים ככל האפשר יוכלו ליהנות ממנה במלואה".

אלמא נפתח לאחר 8 שנות תכנון ושימור במבנה הנחשב לאחד משיאי היצירה הארכיטקטונית בישראל, שזיכה את מתכננו יעקב רכטר בפרס ישראל לאדריכלות בשנת 1972.

לילי אלשטיין, אלמנתו של אחד ממייסדי חברת טבע, רכשה את המבנה והקרקע ב-2006 כדי שישמש כמרכז לאמנות פלסטית ורווחי המלון והמרכז יושקעו באמנות ובאמנים. העבודה על שיפוץ המלון החלה לפני כעשר שנים, כשהוא במצב שלד, לאחר שהוסרו ממנו כל התוספות שהורכבו עליו במשך השנים שחלפו מאז נבנה. הוא הוסב למלון פאר בהשקעה של כ-350 מיליון שקל. במלון 95 חדרים, שוכן על רכס הכרמל ומשתרע על 113 דונם של שטח פתוח וחורש טבעי וצופה לנופו עוצר הנשימה של הים התיכון.

מלון אלמא במבט כללי. 350 מיליון שקל הושקעו בשיפוצו. (צילום: איתי סיקולסקי)
מלון אלמא במבט כללי. 350 מיליון שקל הושקעו בשיפוצו. (צילום: איתי סיקולסקי)
Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה