שוקי האוכל מגיעים לענף המלונאות

רשת פתאל משיקה מיזם קולינרי חדש בשם "פתאל מרקט" - ארוחת בוקר חווייתית בסגנון של שווקים ישראליים, אשר תוגש פעמיים בשבוע במלונות הרשת באילת
"פתאל מרקט" במלונות פתאל באילת. הדוכנים מאובזרים בכלים אותנטיים המותאמים לשווקים השונים. (צילום: יניב כהן)
Monitour ads

לאחר ששוקי האוכל כבשו את ישראל בסערה בשנה האחרונה, מגיע 'הטרנד' הקולינרי גם לענף המלונאות. במסגרת חיזוק הפן הקולינרי של רשת 'פתאל' והרצון להעשיר את חוויית הלקוח, משיקה הרשת מיזם  חדש בשם  "פתאל מרקט".

"פתאל מרקט" תציע ארוחת בוקר ייחודית בסגנון שווקים ישראליים, כאשר זו תוגש פעמיים בשבוע בכל מלונות הרשת באילת.

ארוחת הבוקר הייחודית תורכב מדוכנים בסגנון שוק, כשכל דוכן מאופיין במאכלים משוק אחר. כך, למשל, ניתן למצוא דוכן ים תיכוני המאופיין כשוק עכו; דוכן חמוצים המאפיין את שוק לוינסקי; דוכן של סלטים טריים מורכבים המאפיינים את עושר הירקות של שוק מחנה יהודה; דוכן גבינות בסגנון שוק נצרת; דוכן שקשוקה המאפיין את שוק הכרמל; דוכן פריקסה המאפיינת את שוק נתניה; דוכן אוכל ביתי המאפיין את שוק רמלה ודוכן קינוחים המאפיין את המתוקים הרבים שיש בשוק ואדי ניסנס שבחיפה.

לצד אלה ניתן, כמובן, למצוא את דוכן הבריאות, כמקובל בכל מלונות הרשת, הכולל מוזלי, שייק פירות ללא תוספת סוכר ועוד.

דוכן ב"פתאל מרקט". לתת מענה ולשים דגש על חוויה קולינרית בחופשה. (צילום: יניב כהן)
דוכן ב"פתאל מרקט". לתת מענה ולשים דגש על חוויה קולינרית בחופשה. (צילום: יניב כהן)

הקהל הישראלי מביע חיבה למאכלי שוק – וגם התיירים

לדברי גיא רודובסקי, שף אזורי של מלונות פתאל באילת, רשת פתאל שמה לה למטרה להעניק לאורח חוויה ייחודית, כזאת שלא יקבל באף מקום אחר. "השקת המיזם של 'פתאל מרקט' בא לתת מענה ולשים דגש על חוויה קולינרית בחופשה, ולהפוך את ארוחת הבוקר 'הרגילה', לכזאת שתהיה חווייתית ויוצאת דופן".

לדבריו, ההחלטה להתמקד בשווקים מקורה בחיבתו של הקהל הישראלי למאכלי השוק הפשוטים והאותנטיים ובהתפתחותם של השווקים כמרכזי קולינריה. "גם עבור התיירים הזרים מדובר בחוויה של ממש, כאשר בארוחה אחת הם חווים את התרבות והמגוון של המטבח הישראלי".

על מנת להשלים את החוויה הקולינרית, תאבזר הרשת את כל המלונות בעיצוב אקסקלוסיבי, כלים אותנטיים המותאמים לשווקים השונים ומוזיקה ישראלית לחיזוק האווירה. התפריט, עליו אמונים השפים גיא רודובסקי וקוקי אבוטבול מחברת תנובה שף, יהיה זהה ברובו בכל מלונות האזור, ותתאפשר כניסה בתשלום לקהל הרחב במלונות חצי הפנסיון של הרשת.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה