רשת Six senses נכנסת לראשונה לישראל

קבוצת כרמי הערבה, היזמית של חאן שחרות, חתמה הסכם עם רשת מלונות היוקרה מהמובילות בעולם Six senses על תפעול המלון המדברי והאקולוגי שנבנה בנגב
הדמיה של המלון המדברי-אקולוגי שנבנה בנגב בחמש השנים האחרונות ויתופעל על ידי רשת Six senses. (צילום: Six senses )
הדמיה של המלון המדברי-אקולוגי שנבנה בנגב בחמש השנים האחרונות ויתופעל על ידי רשת Six senses. (צילום: Six senses )
Monitour ads

קבוצת כרמי הערבה חתמה הסכם עם רשת מלונות היוקרה Six senses על תפעול המלון המדברי-אקולוגי שנבנה בנגב בחמש השנים האחרונות. המלון ממוקם בחבל ארץ בראשיתי המשתרע על גבעה הצופה על היופי הטבעי של הרי אדום, כ-60 ק״מ צפונית מאילת. המתחם פרוס על פני 188 דונם ויכלול 65 חדרי אירוח, ספא, בריכות שחייה, חללים רב תכליתיים, חוות גמלים, מרכז פעילויות מדברי ועוד.

למתחם האירוח תקן בנייה ירוקה, הוא נבנה ותוכנן תוך הבנה וחשיבה אקולוגית המותאמת לאקלים ולנוף המדברי: שימוש ומחזור חומרים מקומיים, היטמעות בטופוגרפיה ועוד. זאת במטרה לשמור על אופיו המיוחד של האזור ולהציע לאורחיו חוויות אירוח ייחודית ושונה. כחלק מהחזון לפיתוח הנגב והערבה קיים שיתוף פעולה מלא עם תושבי הישובים הסמוכים, שחלק מתושביו מועסקים בפרוייקט כבר משלבי הבנייה. כרמי הערבה תשאף להעסיק כמה שיותר תושבים מהאזור עם פתיחתו של המתחם בעתיד.

הדמיית בריכת האינפיניטי במלון סיקס סנסס בחאן השיירות. (צילום Six senses)
הדמיית בריכת האינפיניטי במלון סיקס סנסס בחאן השיירות. (צילום Six senses)

בשביל הרשת התאילנדית, שלה עשרות מלונות ומתחמי ספא ברחבי העולם, יהיה זה המלון השמיני במזרח התיכון, אחרי מלונות בכווית, בעומאן (מסקט), קטאר (דוחא), איחוד האמירויות (אבו דאבי ודובאי). במלון יהיו 58 וילות וסוויטות עד שלושה חדרים, חלקן עם בריכות פרטיות, המשקיפות מהצוק שעליו יושב הישוב הקטן שחרות, אל נופי הערבה והרי אדום. מעבר לכך, בריזורט תיבנה בריכה גדולה ומתחם ספא יוקרתי.

לשלב את המלונות בנוף הטבעי של הסביבה

קבוצת כרמי הערבה שבבעלות רוני דואק, הפועלת יותר מעשרים שנה ביזמות חקלאית בנגב בשיתוף עם המועצה האזורית אילות, החליטה להתרחב לתחום התיירות ברוח חזון פיתוח התיירות והתעסוקה בנגב והערבה.

Six Senses היא רשת מלונות יוקרה, מהמובילות בעולם בתחום המלונות הסביבתיים, אשר מתפעלת אתרים רבים הממוקמים באזורים ייחודים, בעלי נופים מרהיבים ומנוהלים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. החברה מקפידה לשמור על האזורים בהם היא פועלת ולשלב את המלונות בנוף הטבעי של הסביבה, תוך שימוש בחומרים מקומיים ותפיסה אקולוגית וסביבתית בכל התהליכים ורמות התפעול של המלונות. לכל אתר של החברה אופי ועיצוב משלו אשר תואמים את היופי הייחודי של האזור בהם הם נמצאים.

״אנחנו נרגשים להכריז על הפרויקט המדברי הקסום של Six Senses בישראל. החיבור עם קבוצת כרמי הערבה מאפשר לנו לעבוד עם חברה ששותפה לחזון שלנו בתחום הקיימות ואיכות החיים״, אמר ניל ג׳ייקובס, מנכ״ל Six Senses. ״לא יכולנו לבקש שותף טוב יותר או שילוב מושלם יותר לייצוג ישראל כמו Six Senses שחרות״.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה