רשת פתאל מוסיפה 999 חופשות במחיר 99 שקלים בספטמבר

זאת לאחר שהחדרים אזלו תוך זמן קצר, אביה מזרחי-מגן, מנכ"לית רשת מלונות פתאל: "בתור הרשת הגדולה בישראל אנו גאים להוביל מהלכים פורצי דרך בענף המלונאות"
מלון לאונרדו ירושלים.
מלון לאונרדו ירושלים. "ההיענות למבצע הייתה אדירה, ומרבית ההצעות נחטפו תוך דקות". (צילום מהאתר)
Monitour ads

לאחר שרבים נענו להזמנת רשת מלונות פתאל להיכנס לאתר ולרכוש לילות במלונות הרשת ב-99 שקל ללילה והתאכזבו כאשר אלו אזלו בתוך דקות, הודיעה החברה כי היא מוסיפה 999 חופשות במחיר 99 שקלים בספטמבר, לשימוש בחודשים ינואר-פברואר.

מנכ"לית רשת פתאל אביה מזרחי-מגן, (צילום: אילן בשור)
מנכ"לית רשת פתאל אביה מזרחי-מגן, (צילום: אילן בשור)

אביה מזרחי-מגן, מנכ"לית רשת מלונות פתאל, מסרה: "רשת מלונות פתאל הביאה היום (ב'), לראשונה בישראל, את מהפכת הלואו קוסט גם לחופשות בארץ. במסגרת מבצעי החורף, במחירים שוברי שוק, הוצעו גם 99 חופשות במחיר של 99 שקלים ללילה, לצד מבצעים נוספים המגיעים עד כדי 60% הנחה בשלל מלונות הרשת. אנו שמחים כי ההיענות למבצע הייתה אדירה, ומרבית ההצעות נחטפו תוך דקות אחדות".

לדבריה, לאור ההצלחה ולאלו שלא הצליחו להזמין במחיר המיוחד –  החליטה החברה להאריך את המבצע בכמות חסרת תקדים של 999 חופשות נוספות בחודשי החורף (ינואר-פברואר) במחיר של 99 שקלים ללילה. "מבצעים אלו יוצעו גם הם באתר 'פתאל על הזמן', בין התאריכים 10-17 בספטמבר (למעט ימי שישי-שבת) כאשר המבצעים יתוזמנו בשעות שונות לאורך היום. בתור הרשת הגדולה בישראל אנו גאים להוביל מהלכים פורצי דרך בענף המלונאות, ומהלך זה מהווה סנונית ראשונה לעוד מהלכים שהרשת תיזום בשנים הקרובות אשר יחזקו את התיירות בישראל".

Monitour ads

תגובה אחת

השאר תגובה