רשת מלונות פתאל נכנסת לראשונה לאמסטרדם

המלון ב-Leidse Square אותו שכרה רשת פתאל ל-20 שנה ויפעל תחת מותג לאונרדו. (צילום יחצ)
Monitour ads

חתמה על הסכם שכירות לתקופה של 20 שנה למלון ה-61 של החברה. תפתח בחודשים הקרובים מלון חדש בתל אביב תחת המותג NYX

חברת ניהול המלונות של פתאל באירופה, בבעלות דוד פתאל, הודיעה היום, כי היא מרחיבה את פעילותה ונכנסת לראשונה לאמסטרדם. החברה חתמה על הסכם שכירות במסגרתו, תשכור מלון באזור מרכזי בעיר – Leidse Square – לתקופה של 20 שנה והוא יעבוד תחת המותג לאונרדו. המלון המכיל 102 חדרים צפוי לעבור שיפוץ בחודשים הקרובים.

באמסטרדם פעילים מלונאים ישראלים נוספים, כמו ג'ורג'י אקירוב, מנהל הפעילות של אלרוב מלונות יוקרה, שפתח את מלון קונסרבטוריום באמסטרדם ואלי פפושדו, עם רשת מלונות פארק פלזה שלו.

דוד פתאל, בעל החברה, מסר כי "פתאל ממשיכה להרחיב את פעילותה באירופה ולחזק את המותג לאונרדו וכעת אנו נכנסים לראשונה לאמסטרדם. אמסטרדם הינה אחת הערים המתויירות ביבשת וככזאת מושכת אליה מדי שנה אלפי תיירים. המלון שנשכר ממוקם באחד הרחובות המרכזיים והאטרקטיביים בעיר והוא נחשב ליעד תיירותי מוביל. החברה ממשיכה לפעול גם בישראל ובחודשים הקרובים אנו נפתח את המלון ה-36 של החברה תחת המותג NYX". הכוונה לבניין C שבמתחם אמות ביטוח בדרך מנחם בגין 46-48 בתל אביב, אותו שכרה פתאל ומסבה למלון עסקים בן 190 חדרים תחת המותג לאונרדו בהשקעה של כ-50 מיליון שקל.

רשת מלונות פתאל נוסדה בשנת 1998 על ידי דוד פתאל. הרשת מונה כיום 17,000 חדרים ב- 97 בתי מלון בישראל ובאירופה. לרשת, שהינה הגדולה בישראל, 35 בתי מלון, 15 בבעלות מלאה או חלקית, 13 בשכירות ו –7 מלונות בניהול. מותגי הרשת הינם לאונרדו LEONARDO, U , הרודס ומלון העסקים החדש רוטשילד 22.

באירופה כוללת הרשת 60 מלונות מתוכם 29 בבעלות מלאה או חלקית (מתוכם 23 בחברה המונפקת), 29 בשכירות ושניים בניהול.

בדצמבר שעבר השכירה חלק ממלונותיה בברלין למגורי פליטים.

בשנים 2007 ו-2009 השקיעה בחברה חברת מגדל חברה לביטוח והיא מחזיקה כיום ב- 18.5% מהרשת.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה