ראלף לורן פותח בלונדון סניף של ראלפ'ס קפה ובר

ראלף לורן החליט לפתוח סניף שני למסעדה המצליחה שלו Ralph's Coffee & Bar בניו יורק והפעם בלונדון ברחוב ריג'נט, כדי לתדלק את חוויית קניית המותג
ראלף לורן קופי אנד בר. מעוצב בהשראת חנויות ההלבשה של המותג בשילובי עץ ועור המדמים מועדון רכיבה וכן בר אלגנטי ארוך לשוחרי הוויסקי. (צילום: יח
ראלף לורן קופי אנד בר. מעוצב בהשראת חנויות ההלבשה של המותג בשילובי עץ ועור המדמים מועדון רכיבה וכן בר אלגנטי ארוך לשוחרי הוויסקי. (צילום: יח"צ)
Monitour ads

ראלף לורן, או בשמו האמיתי ראובן ליפשיץ, הבין שעל מנת להמשיך ולשלוט בעולם האופנה עליו להתרחב למקומות חדשים והחליט לפתוח סניף שני למסעדתו המצליחה "ראלפ'ס קפה ובר" בניו-יורק, והפעם בלונדון, ברחוב ריג'ינט באזור מייפייר הפופולרי.

לאחר ההצלחה של מסעדת ראלפ'ס במנהטן, הפועלת מזה כשנתיים, ייפתח הסניף הנוסף בסוף החודש (ינואר), בלונדון. בהיותו לא זר לשיווק, יודע ראלף לורן שכדי להעצים את חוויות הקנייה יש להקנות לה רבדים נוספים להתחברות למותג. ומה יותר טוב לכך מאוכל וכמה קוקטיילים?

המסעדה, בדומה למנהטן, מעוצבת בהשראת חנויות ההלבשה של המותג – שילובי עץ ועור המדמים מועדון רכיבה, בר אלגנטי ארוך לשוחרי הוויסקי. המותג מתנוסס גם על כלי האוכל והשילוב מקנה אווירה חמימה וביתית.

ראלפ'ס קפה ובר יציע קפה, קוקטיילים, אוכל קליל ומנות-לחלוקה באווירה אמריקאית וגולת הכותרת: הקפה. הקפה של ראלף לורן איכותי ומוכן מתערובת מיוחדת של פולים ייחודיים מקולומביה.

הצצה לתפריט הקוקטיילים מראה מבחר קוקטיילים קלאסיים אל-זמניים עם טאץ' לונדוני. להתאמה לטעמם של האירופים, יוגשו המשקאות עם חטיפי-בר כגון זיתים ותערובת אגוזים.

ראלף לורן ראלפס קופי אנד בר יגיש קפה, קוקטיילים, אוכל קליל ומנות חלוקה באווירה אמריקאית. (צילום: יח"צ)
ראלף לורן ראלפס קופי אנד בר יגיש קפה, קוקטיילים, אוכל קליל ומנות חלוקה באווירה אמריקאית. (צילום: יח"צ)
Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה