קריסטל קרוזס תשייט גם בשמיים

בצעד נועז, קריסטל קרוזס לא רק משיקה אוניות חדשות לצי שלה, היא גם שואפת לשמיים בטיולים מסביב לעולם. והמחיר? אם אתם שואלים, אתם לא יכולים להרשות לעצמכם
הלאונג' והבר במטוס של AirCruises של קריסטל
הלאונג' והבר במטוס של AirCruises של קריסטל, שנועד לספק את החווייה האולטימטיבית. (צילום: אתר crystalcruises.com)

רבע מאה אחרי שקריסטל קרוזס החלה את דרכה כחברת קרוזים יוקרתיים מובילה, עם שלוש אוניותיה הראשונות, החברה המעוטרת ביותר בפרסים בתחום הקרוזים היוקרתיים פונה לנתיב רחב בהרבה.

כחלק מהמותג ששה הכוכבים של ספינותיה, קריסטל לאקשרי אייר, תציע החברה טיולים אקסטרווגנטים סביב העולם. כל טיול ממוצע של 28 יום יבקר ב-10-12 יעדים רחוקים ו/או אתרים נחשבים, עם לינה בטובי המלונות והריזורטים, מנות המוכנות על ידי מיטב השפים בכל יעד ובידור תרבותי ברמה עולמית.

בתחילה חשבה החברה להשתמש במטוס בואינג דרימליינר אחד, שהוסב ל-52 מושבי מחלקת עסקים במקום 220 המושבים המקוריים של המטוס המסחרי. עתה אישרה החברה כי תרכוש לצי גם מטוס בואינג ביזנס ג'ט 777-200LR.

מטוס זה יוסב ל-84 מושבי מחלקת עסקים בלבד (בניגוד ל-300 המושבים המקוריים של המטוס רחב-הגוף), עם מיטות נשכבות, לאונג' ובר ותציע 14-28 טיולים סביב העולם, כולל יעדים שאליהם רוב חברות התעופה המסחריות לא מציעות שירות שוטף. המטוס, שמציע את טווח הטיסה הגבוה ביותר, מתאים לתוכנית של קריסטל קרוזס למסעות סביב העולם.

"היעד שלנו הוא להפוך את קריסטל למותג התיירות והלייף סטייל המוביל, לא רק בזמן הקרוב, אלא גם בשנים שיבואו", אמר טאן סרי לים קוק תאי, (Tan Sri Lim Kok Thay), נשיא קריסטל קרוזס. "הרכישה של מטוס הלוקסוס השני הוא עוד צעד מהותי להשגת מטרה זו".

מטוס של קריסטל לטיולים סביב העולם
מטוס של קריסטל לטיולים סביב העולם. (צילום: אתר crystalcruises.com)

על המטוס אין דיילים, רק מלצרים מיומנים

החידוש בחוויית ה-AirCruises של קריסטל, הוא גם בהתאמת שדה התעופה, שבו יזכו הנוסעים לחוויית השירות הטובה ביותר האפשרית. זאת גם דרך התרחקות במידת האפשר מהטרמינלים המרכזיים בשדות התעופה ושימוש בטרמינלים פרטיים, למרות שלא כולם בנויים למטוסים רחבי-גוף. הטיול סביב העולם כרוך גם בתזמון וסינכרון של שדות תעופה רבים בגדלים שונים – משדה התעופה הבינלאומי בלוס אנג'לס ועד לשדה התעופה במקומות קטנים ונידחים.

אשר לשירות על המטוס, מבטיחים בחברת בואינג כי הצוות שלו הם מלצרים, לא דיילים. הם הוכשרו במיוחד כך שישמרו על רמת שירות גבוהה לאורך כל המסע. רבים מהמלצרים מגיעים מהספינות של קריסטל. יותר מכך, כל מלצר של  AirCruises שירת את האורחים על האוניות ובחברה נחושים לתרגם את ה-DNA של אוניות הקרוז בשלמות מהים אל חוויית הטיסה.

הטיול הראשון ייצא ב-31 באוגוסט 2017 ויימשך 27 ימים עד ה-26 בספטמבר. והמחיר? 160,000 דולר לאדם. כל הפרטים כאן.

הקריסטל סרניטי על רקע ונציה שבאיטליה
הקריסטל סרניטי על רקע ונציה שבאיטליה. מעתה גם בשמיים. (צילום יח"צ)

אין תגובות

השאר תגובה