קרוז עם חוקר מעמקים

חוקר האוקיינוסים הנודע ז'אן מישל קוסטו, בנו של אבי הצלילה המודרנית, ז'אק איב קוסטו, מצטרף לשתי הפלגות של חברת הקרוזים קריסטל
ז'אן מישל קוסטו וידיד. ישתף את נוסעי ההפלגות המפוארות מבית חברת הקרוזים קריסטל בנפלאות המתרחש מתחת למים. (צילום: Carrie Vonderhaar)
ז'אן מישל קוסטו וידיד. ישתף את נוסעי ההפלגות המפוארות מבית חברת הקרוזים קריסטל בנפלאות המתרחש מתחת למים. (צילום: Carrie Vonderhaar)
Monitour ads

ז'אן מישל קוסטו – אחד  מגדולי החוקרים בעולם בתחום האוקיינוסים, המעורב גם בהפקות של עשרות סרטים דוקומנטריים מתחת למים והגנה על איכות הסביבה, ישתף את נוסעי ההפלגות המפוארות מבית חברת הקרוזים היוקרתית קריסטל בנפלאות המתרחש מתחת למים.

קוסטו, בנו של אבי הצלילה המודרנית, ז'אק איב קוסטו, יצטרף לשתי הפלגות על האנייה זוכת הפרסים, קריסטל סרניטי, באביב ובסתיו; כמו כן יפליג על הסופר-יאכטה החדשה קריסטל אספרי בחודש נובמבר.

בהרצאותיו, יספר קוסטו לאורחים על ניסיונו רב-השנים כחוקר וכדוגל בשמירה על המשאבים הטבעיים ועל עבודתו בהגנה על האוקיינוסים.

גיל רובין, מנהל פיתוח עסקי בחברת אופיר טורס, המייצגת את קריסטל קרוזס בישראל, מסר כי מסלולי ההפלגות מתוכננים גאוגרפית כך שיתאימו לנושאי הרצאותיו המסקרנות של קוסטו. קריסטל סרניטי תפליג ב-24 במאי באזור החם של האוקיינוס השקט (האוקיינוס הפסיפי), במחיר של החל מ-6,577 דולר בתא דלקס עם חלון רחב. ב-27 באוקטובר תפליג באיים הקאריביים, באוקיינוס האטלנטי ובתעלת באהמה, במחיר של החל מ-6,785 דולר בתא דלקס עם חלון רחב. הסופר יאכטה קריסטל אספרי תפליג ב- 19 בנובמבר באזור איי הודו המערבית, במחיר של החל מ- 6,230 דולר לסוויטה עם חלון רחב. המחירים הם לאדם בחדר זוגי.

הים הוא ירושתו האמיתית של ז'אק איב קוסטו

לדברי אדי רודריגז, מנכ"לית ונשיאת חברת קריסטל קרוזס, "כחברת קרוזים, אנו מגדירים את ערוצי המים של הפלנטה כ'בית שלנו'. ככזה, יש לנו הכבוד לקדם בברכה על סיפון האניות שלנו את מר קוסטו, שיציג בפני אורחינו הצצה לעבודתו המרתקת". היא הוסיפה כי "הים הינו ירושתו האמתית של מר קוסטו, שהקדיש את חייו להגן עליו. זאת הזדמנות בלתי רגילה לאורחים הסקרנים שלנו ללמוד ממר קוסטו, בשעה שהם מפליגים ביחד אתו".

בנוסף להרצאות המתוכננות, יעביר קוסטו הרצאות אינטראקטיביות, בהן יספר על פעילותו האגדית של אביו, שהיה חלוץ הצלילה התת-ימית המודרנית, כמו גם על החיים בתוך המים, כולל האיזון העדין בתפקידים שממלאים הלווייתנים והכרישים. האורחים ילמדו על הקשר בין האוקיינוסים ויתר החלקים בפלנטה וייהנו מצפיה בסרטיו החדשים, המציגים לראשונה את הדגים והיצורים הימים שלכד במהלך יותר מ-60  שנות הצלילה שלו.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה