קינג דיוויד זכה בתואר המלון המוביל ואמריקן קולוני כמלון הבוטיק ב-2017

זאת במסגרת חלוקת הפרסים של World Travel Awards, המותג העולמי הידוע כסימן היכר של איכות ומצויינות בתעשיית התיירות מזה 24 שנים
מלון המלך דוד של רשת דן, מלון הדגל, המארח ידוענים, דיפלומטים, פוליטיקאים ותיירים רבים. (צילום: רשת מלונות דן)
מלון המלך דוד של רשת דן, מלון הדגל, המארח ידוענים, דיפלומטים, פוליטיקאים ותיירים רבים וגם זוכה התחרות. (צילום: רשת מלונות דן)
Monitour ads

מלון קינג דיוויד הירושלמי מרשת דן נבחר במסגרת World Travel Awards כמלון המוביל בישראל. גם מלון הסוויטות שלו זכה בתואר זה. בתור מלון העסקים המוביל נבחר מלון קרלטון בתל אביב ואילו מלון אמריקן קולוני הירושלמי נבחר למלון הבוטיק הטוב בישראל לשנת 2017.

זו הפעם הרביעית בה זוכה אמריקן קולוני המזרח-ירושלמי בתואר היוקרתי. הוא התמודד מול מלון עלמה ומלון הוטל מונטיפיורי – שניהם מתל אביב – וכן מלון בית בגליל של האחים נקש בעמוקה ומלון האפנדי של אורי בורי בעכו.

מנכ”ל מלון אמריקן קולוני, תומאס ברונטאלי, הביע את שמחתו על הזכיה וציין כי בשנים האחרונות ביצע המלון שורה של שינויים, שיפוצים ושדרוגים במטרה לספק חוויה מיוחדת וטובה לאורחיו. "המלון בעל הדירוג הרשמי של 5 כוכבים מטעם משרד התיירות, משקף נאמנה את שיטת הדירוג האירופית המקובלת בעולם. אני מבטיח כי נמשיך לשמור על רמת השירות הגבוהה, האווירה וחוויית האירוח הייחודית כל כך למלון. אני מזמין את הקהל המקומי להגיע אלינו ולחוות את רמת האירוח, השירות והקולינריה שמעניק המלון”.

הסוויטה הכחולה באמריקן קולוני. במלון שבעה סוגים של חדרים וסוויטות, שכל אחד מהם הוא בעל סגנון מיוחד. (צילום: מיקלה בורסטו-עוזיאל)
הסוויטה הכחולה באמריקן קולוני. במלון שבעה סוגים של חדרים וסוויטות, שכל אחד מהם הוא בעל סגנון מיוחד. (צילום: מיקלה בורסטו-עוזיאל)

מארמון פאשה למלון בוטיק

המלון שנבנה בסגנון עותומאני בשנת 1860 כארמונו של הפאשה ראבח דאוד אל-חוסיני, מתהדר בקשתות מרהיבות-עין, ריהוט עשיר וסוויטות מרווחות. 92 חדרי המלון נחלקים לשבעה סוגים שונים של חדרים וסוויטות, שכל אחד מהם הוא בעל סגנון מיוחד. המלון משתייך לרשת שיווק המלונות היוקרתית The Leading Hotels of the World, המחייב את חבריו, הנבחרים בקפידה, לעמוד בדרישות גבוהות בתחום האירוח והמלונאות ואשר נבדקות תדיר ע"י הארגון.

במלון – בנוסף למסעדות ובר מרתף – גם בריכה חיצונית מחוממת, חדר כושר, סאונה וחדר טיפולים, אינטרנט וחניה בחינם, מוזיאון -ארכיון ופינות מוריקות.

לרגל הזכייה בתואר, יוצא המלון במבצע מיוחד לקהל הישראלי: החל מ-1,350 שקל ללילה לזוג, בחדר ״קומפורט״ על בסיס לינה וארוחת בוקר באמצע השבוע. המחיר אינו תקף בסופ״ש ובחגים.

כתבה קודמת על הזוכים של World Travel Awards:

המצויינים של "World Travel Awards"

 

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה