קובה מצורפת למפת הקרוזים של נורוויג'יאן הולדינגס

החל מחודש מארס יעגנו האוניות שבבעלות נורוויג'יאן קרוז ליין הולדינגס בבירת קובה, הוואנה, בעקבות חידוש היחסים הדיפלומטיים בין ארצות הברית לקובה
אוניית הקרוזים
אוניית הקרוזים "סבן סיז מארינר", של ריג'נט סבן סיז, תפקוד את הוואנה פעמיים במהלך 2017. (צילום: יח"צ)
Monitour ads

בהמשך להכרזת חברות התעופה האמריקאיות על הפעלת טיסות לקובה, בעקבות חידוש היחסים הדיפלומטיים בין ארה"ב לקובה, הודיעו חברות השייט האמריקאיות Oceania Cruises, Regent Seven Seas Cruises ו-Norwegian Cruise Line על צירוף קובה ליעדי העגינה שלהן, החל מחודש מארס 2017.", כך מוסר בועז וקסמן, יו"ר ובעלים חברת התיירות אופיר טורס, אשר מחלקת השייט שלהCruise No.1 משווקת ומייצגת בישראל חברות אלו.

חברת נורוויג'יאן קרוז ליין הולדינגס, אשר בבעלותה שלושת חברות השייט, דיווחה כי קבלה אישור מממשלת קובה להפעיל קרוזים לקובה, במסגרתם יתאפשר בשנה הבאה למטיילים לשלב ביקור במדינה הרב-תרבותית ועשירת ההיסטוריה הזו, עם הפלגות שייט.

הקרוז הראשון לקובה יפליג מנמל מיאמי, על האנייה "מרינה" של חברת אושאניה קרוזס, ב-7 במארס; כאשר בין יתר היעדים אותם תפקוד האנייה בקריביים, תהיה גם העיר הוואנה, בירת קובה.

האנייה "סבן סיס מרינר" של חברת הקרוזים "ריג'נט סבן סיס", תפקוד את הוואנה פעמיים במהלך 2017; וחברת נורוויג'יאן עם האנייה "סקיי", תציע מספר שיוטים של 4 ימים, שיצאו ממיאמי לקובה ויעגנו בהוואנה למשך לילה.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה