פתאל באיטליה: הרצאה בפני נציגי 30 מדינות

מנכ"ל לשכת מארגני התיירות הנכנסת לישראל, יוסי פתאל, הוזמן להרצות בפני נציגים מ-30 מדינות על המהלכים הצפויים בתוכנית סוכני הנסיעות של יאט"א
מנכ
מנכ"ל לשכת מארגני התיירות הנכנסת בכנס באיטליה. לראשונה, מתעדכנת תכנית סוכני הנסיעות של יאט"א באופן מקיף. (צילום: לשכת מארגני תיירות)
Monitour ads

בין ההכנות הקדחתניות לקראת הכנס השנתי של לשכת מארגני התיירות הנכנסת לישראל, שיערך ביום שני הקרוב, ה-31 בחודש במלון הילטון בתל אביב, לא סירב מנכ"ל הלשכה, יוסי פתאל, להזמנה להגיע ליממה אחת לאיטליה. זאת, כדי להרצות בפני נציגים משלושים מדינות על המהלכים הבאים הצפויים בתוכנית סוכני הנסיעות של ארגון חברות התעופה העולמי יאט"א.

פתאל עם משתתפי הכנס באיטליה. בכנס השתתפו גם מנהלים בכירים מיאט"א בפאנל מיוחד אותו ניהל פתאל. (צילום: לשכת מארגני התיירות הנכנסת)
פתאל עם משתתפי הכנס באיטליה. בכנס השתתפו גם מנהלים בכירים מיאט"א בפאנל מיוחד אותו ניהל. (צילום: לשכת מארגני התיירות הנכנסת)

בכנס השתתפו גם מנהלים בכירים מיאט"א בפאנל מיוחד אותו ניהל פתאל. ״התוכנית החדשה של יאט"א פותחת אפשרויות רבות וחדשות בפני סוכני הנסיעות הקיימים וסוכנים חדשים, שיוכלו להצטרף לתוכנית״ אמר פתאל והוסיף, ״לחברי הלשכה אלו חדשות מצויינות. הכוונה להוסיף לסל השרותים טיסות לישראל עבור הלקוחות בחו"ל, יגביר את כושר התחרות ורמת השירות של מארגני התיירות הנכנסת״.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה