פארק מים בסגנון פרה-הסטורי ייפתח באילת

אושרה הקמת פארק מים באילת בהשקעה של 120 מיליון שקל. בפארק יהיו, בין היתר, דמויות דנוזאורים נעות, מועדון ריקודים במים ובריכות גלים  
פארק המים החדש באילת,
בפארק המים החדש באילת, צפויים להתקיים מופעים גדולים ותחרויות למבקרים שיעסקו בנושא הדינוזאורים והתקופה הקדומה
Monitour ads

פארק מים גדול ייבנה באילת בהשקעה של 120 מיליון שקל לאחר שהקמתו אושרה בועדה המחוזית דרום. הפארק הוא יוזמה של יזמים תושבי אילת, דניאל לב וטוני האוורד, שזכו לתמיכתו הנלהבת של ראש העיר מאיר יצחק הלוי. עם קבלת האישור הם יצרפו אליהם היזמים קבוצת משקיעים מהארץ ומחו"ל.

פארק המים ישתרע על שטח של 110 דונם סמוך לכביש הכניסה הצפוני לאילת. הוא תוכנן על ידי האדריכל דני בר קמה מקבוצת א.ב מתכננים בסגנון פרה היסטורי ראשון מסוגו בארץ, עם דמויות נעות של דינוזאורים בגדלים אמיתיים ואפקטים מיוחדים, בטכנולוגיה המוסיפה תנועה וצלילים ליצורים הענקיים.

בנוסף למתקנים הספורטיביים ולמגלשות אקסטרים, ייבנה בפארק מועדון ריקודים שכולו בתוך המים, מרכז משחקים סגור וממוזג לילדים בגילאים 2-12 שיכיל ג'ימבורי, מיני גולף, מכוניות מתנגשות ואטרקציות נוספות לגיל הרך, וגם מרכז ספא ענקי שיכיל בריכות טיפול מתקדמות עם מפלים.

במקום צפויים להתקיים מופעים גדולים ותחרויות למבקרים שיעסקו בנושא הדינוזאורים והתקופה הקדומה. לצד אלו, יהיו עמדות חינוכיות שיציגו מידע על הנושא בצורה מהנה וקליטה דרך מגוון אמצעי מדיה שיפוזרו בשטח. הפארק יהיה המקום היחיד באזור שיוכל לארח אירועים גדולים של למעלה מ-25,000 איש. התכנון נעשה בצורה ידידותית לסביבה ויכלול 20 דונם של פאנלים סולאריים שייצרו חשמל ומערכות למיחזור מים.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה