עם אתיופיאן איירליינס לדרום אמריקה

החברה הודיעה היום כי החלה להפעיל קו טיסות לסאו פאולו שבברזיל במטוסי הדרימליינר שלה. מחיר כרטיס טיסה מתל אביב החל מ-948 דולר
דרימליינר של אתיופיאן איירליינס. נכנסה השנה לרשימת 50 חברות התעופה המובילות בעולם. (צילום: יח
דרימליינר של אתיופיאן איירליינס. נכנסה השנה לרשימת 50 חברות התעופה המובילות בעולם. (צילום: יח"צ)
Monitour ads

חברת התעופה אתיופיאן איירליינס ממשיכה עם תכניות הצמיחה וההתרחבות שלה והודיעה היום על פתיחת קו תעופה חדש לסאו פאולו שבברזיל במטוס הדרימליינר 787-800. הטסים בקו תל אביב לסאו פאולו ימתינו באדיס אבבה כ-3 שעות. כחלק משדרוג שדה התעופה הבינלאומי באדיס אבבה, יהיו הנוסעים מחוברים לרשת האלחוטית ללא עלות.

מחיר כרטיס טיסה מתל אביב לסאו פאולו יהיה החל מ-948 דולר. הטיסות לנמל התעופה הבינלאומי בסאו פאולו מופעלות ארבע פעמים בשבוע בימי שני, רביעי, חמישי ושבת והטיסות חזרה מסאו פאולו יוצאות בימי שלישי, חמישי, שישי וראשון. מועדים אלה מאפשרים חיבור מהיר עם הטיסות של החברה מישראל ואליה, כאשר בנתב"ג ניתן יהיה לקבל את כרטיס הטיסה עד ליעד ואת המזוודות לשלוח עד סאו פאולו.

החברה שמה דגש מיוחד על השירות לנוסעים ומציעה מושבים מרווחים במחלקת התיירים, שירות ווייפיי ובמחלקת העסקים מושבים עם מיטה שטוחה, לצד מסכים ברזולוציה גבוהה של 17 אינץ', ערוצי בידור אודיו ווידאו וארוחות עם תפריט עשיר.

סאו פאולו בירתה של ברזיליה והגדולה בדרום אמריקה, נחשבת גם כבירת התרבות של ברזיל. (צילום: ויקיפדיה)
סאו פאולו בירתה של ברזיליה. נחשבת גם כבירת התרבות של ברזיל. (צילום: ויקיפדיה)

"החברה הטובה ביבשת אפריקה ובמזרח התיכון"

אתיופיין איירליינס נכנסה השנה לרשימת 50 חברות התעופה המובילות בעולם, בזכות צי המטוסים החדש שלה והשירות שהחברה מעניקה לנוסעים. כמו כן, החברה זכתה בפעם השלישית ברציפות בתואר חברת התעופה הטובה ביותר ביבשת אפריקה ובמזרח התיכון לשנת 2017.

נשיא חברת אתיופיאן איירליינס Tewolde GebreMariam מסר: "אנו שמחים להציע ללקוחותינו קישוריות מהירה ואמינה יותר בין אפריקה, המזרח התיכון, אסיה וברזיל. מהלך זה נובע גם מהרצון לבסס את הקשרים המרובים בין אפריקה וברזיל".

לדבריו, החברה השקיעה יותר מ-6 מיליון דולר בשדרוג פנים צי המטוסים שלה. "אנו מחכים לקלוט עוד 10 מטוסי איירבוס מדגם A350-900 חדישים עם קיבולת של 343 נוסעים, שיאפשרו לנו להגדיל את מספר הטיסות ולהרחיב את פריסת היעדים. המטוסים מיתוספים לצי גדול של מטוסי החברה ביניהם איירבוס ודרימליינר 787 שמחזיקה החברה".

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה