עוגן הרימי: הקפטנית הראשונה על סיפונה של אוניית שייט אקסקלוסיבית

לראשונה אי פעם בתולדות השייט, ימאית תנווט בארכיפלג המרהיב של איי הגלפגוס כקפטנית על סיפונה של אוניית השייט האקסקלוסיבית, Celebrity Xpolration
הקפטנית נטלי אלבאן.
הקפטנית נטלי אלבאן. "כאשר נוצרה ההזדמנות לקדם את נטלי, המקרינה תשוקה ואהבה למשרה שלה ולחברה - ההחלטה הייתה קלה". (צילום באדיבות Cruises Celebrity)
Monitour ads

נטלי אלבאן (Nathaly Alban), ילידת אקוודור, בעלת יותר מ-12 שנות ניסיון של שייט באיי גלפגוס, היא אחת משש נשים בסך הכל שסיימו את ההכשרה בבית הספר הלאומי לשייט מסחרי באקוודור. לפני כן שירתה במגוון תפקידים בצי הצבאי של חיל הים האקוודורי.

"העצמת נשים חזקות וקידומן לתפקידי מנהיגות ראויים היא מטרה קרובה ללבי, ואחד הערכים החשובים של סלבריטי קרוזס", אמרה ליסה לוטוף-פרלו, אשה בעצמה, המכהנת בתפקיד נשיאה ומנכ"לית בסלבריטי קרוזס, "כאשר נוצרה ההזדמנות לקדם את נטלי, המקרינה תשוקה ואהבה למשרה שלה ולחברה – ההחלטה הייתה קלה".

כאשר נשאלה איך ההרגשה להיקרא קפטנית, השיבה אלבאן כי זהו כבוד גדול והיא מוצפת ברגשות חיוביים. "הבטחתי למשפחתי פעמים רבות שאני עוד אלבש את המדים הלבנים יום אחד,  ואהיה האשה הראשונה לכהן כקפטנית בגלאפגוס. עכשיו זה קורה ואני מחוייבת לספק לאורחים את החוויה הטובה ביותר שלהם על הספינה".

לדברי אורי שנבל, מנכ"ל חברת סנורמה, הנציגה בישראל של תאגיד השייט היוקרתי  Cruises Celebrity "מדובר במגמה הולכת וגדלה, במסגרתה בשנים האחרונות חל גידול ניכר בבעלות תפקידים בכירים על סיפונם של כלי השיט המובילים בעולם, וכשם שצפוי לעלות מספר הטייסות הנשים באוויר – כך גם יעלה בהתמדה מספר הקפטניות בים, שיאחזו בהגאים"

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה