עדכון: נועז בר ניר נבחר למנכ"ל קופ"ח כללית

מנכ"ל התאחדות המלונות בשנתיים האחרונות, ולפני כן מנכ"ל משרד התיירות, נועז בר ניר, התמודד על תפקיד מנכ"ל שירותי בריאות כללית - ונבחר
בתמונה: מימין, נועז בר ניר, מנכ
בתמונה: מימין, נועז בר ניר, מנכ"ל התאחדות המלונות, שר התיירות יריב לוין, המלונאי דוד פתאל ונשיא ההתאחדות לשעבר, אלי גונן. (צילום יח"צ).
Monitour ads

נועז בר ניר, מנכ"ל התאחדות המלונות בשנתיים האחרונות, עשוי להתמנות למנכ"ל שירותי בריאות כללית. בר ניר כיהן בעבר בקופ"ח כסמנכ"ל כספים, כלכלה ונכסים ולפני כן עבד באגף התקציבים במשרד האוצר. הוא מונה על ידי שר התיירות אז, סטס מיסז'ניקוב, למנכ"ל משרד התיירות בעקבות היכרות בעת עבודתם המשותפת בשירותי בריאות כללית. אחרי ארבע שנים בתפקיד, התבקש על ידי שר התיירות הנכנס, עוזי לנדאו, לסיים את תפקידו.

מאז אפריל 2015 משמש בר ניר כמנכ"ל התאחדות המלונות בישראל.

בר ניר הגיע למשרד התיירות ללא רקע תיירותי, בתקופה של משבר בתיירות הנכנסת ומשבר כלכלי במשק. השר מיסז'ניקוב אמר בקשר להחלטתו למנות את בר ניר, שמדובר באיש כספים וניהול, "וזה מה שמשרד התיירות צריך".

בר ניר היה שותף למהלכים שונים במשרד התיירות בשנים 2009-2012. הוא מונה על ידי השר מיסז'ניקוב לעמוד בראש ועדה להוזלת עלויות הנופש. מסקנות הוועדה שנקראה "ועדת בר ניר", יושמו באופן חלקי ביותר ועד כה לא הניבו הוזלת מחירים. בתקופתו כהונתו כמנכ"ל נפלה ההחלטה על דירוג המלונות בישראל והוצאת מכרז בינלאומי. הדירוג היה גם הוא אמור להביא להורדת מחירים, לשפר את השירות לתיירים מחו"ל ולהקל על החלטתם בבחירת מלון. כמו כן, תמך משרד התיירות בהנהלתו, בהשגת הסכם שמיים פתוחים בתחום התעופה.

תפקיד מנכ"ל הקופה מתפנה על ידי אלי דפס שמונה ליו"ר חברת אל על.

בר ניר אמר בתגובה כי הוא "מועמד לתפקיד".

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה