סניף ראשון לרשת "שמונה" בירושלים

רשת "שמונה" פותחת סניף ראשון בבירה וחושפת מיתוג חדש בדמותו של מושיק רוט. מציעה כריכים שמחיר כל אחד מהם מחירו שמונה שקלים
איור של השף מושיק רוט בלוגו של רשת
איור של השף מושיק רוט בלוגו של רשת "שמונה", המציעה כריכים בשמונה שקלים. (צילום: יח"צ)
Monitour ads

רשת "שמונה" המתמחה במנות איכותיות וכשרות המוצעות במחיר אחיד של 8 שקלים, פתחה סניף ראשון בירושלים, במרכז כלל הסמוך לשוק מחנה יהודה.

לוגו הרשת שודרג לאיור בדמותו של מושיק רוט, שייתוסף גם כשילוט ענק המעטר את הסניפים ברחבי הארץ. רוט מסיים בימים אלו לבנות תפריט חדש לרשת, מייעץ לזכיינים בניהול המטבח, מעורב בבחירת ספקים, חומרי גלם, עושה סיורים בסניפים ובמפעלים שמייצרים מזון לרשת. כמו כן הוא חלק מהצד הטכני בכל הקשור לתפעול המטבח ובניית המנות.

מייסד הרשת, ניר עמר, אומר שבקרוב מאוד יושק תפריט חדש המוסיף סוגי מנות חדשות למסגרת המחיר המוזל של שמונה שקלים.

לרשת שמונה סניפים פועלים בחולון, טכניון חיפה, באר שבע, חדרה, עפולה ורב מד בקרית מוצקין. אליהם מתווספים סניפים שבימים אלו מוקמים בראשון לציון, הרצליה, בת ים, אשקלון, קרית אתא, בית שמש ונתניה.

לפי אתר החברה, הרעיון מאחוריה הוא להלחם בתרבות הצריכה המוגזמת. "מהיום, אנו הצרכנים, אדון לעצמנו ואנו נקבע מה נאכל, כמה נאכל, כמה נשלם – וכל זאת במחירים שפויים מבלי לוותר על האיכות הטריות והמגוון", הם כותבים.

באתר מפורט כי רשת שמונה היא רשת של כריכי שף העשויים מחומרי גלם איכותיים המתאימים לכל שעות היום. "אנו שמים דגש על איכות, טריות ושמירה על חופש הבחירה של הצרכן", הם מבטיחים, "כל מוצר בתפריט עלותו שמונה שקלים וכל צרכן יכול לבחור בכמה כסף לאכול. התפריט עשיר ומגוון והצרכן יכול להתנסות בטעמים שונים בכל ארוחה".

כתובת הסניף, רחוב יפו 97 ירושלים.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה