סגן נשיא חדש של דלתא למכירות באירופה ובמזרח התיכון

דלתא איירליינס מינתה את שיין ספייק  לסגן נשיא למכירות באירופה, המזרח תיכון, אפריקה והודו. דלתא היא חברה מייסדת של ברית התעופה הגלובלית SkyTeam
דלתא איירליינס. משרתת יותר מ-180 מיליון נוסעים מדי שנה. ב-2017, נבחרה לרשימת 50 החברות האהודות ביותר של מגזין Fortune בנוסף לזכייתה בתואר חברת התעופה האהודה ביותר. (צילום: יח
דלתא איירליינס. משרתת יותר מ-180 מיליון נוסעים מדי שנה. ב-2017, נבחרה לרשימת 50 החברות האהודות ביותר של מגזין Fortune בנוסף לזכייתה בתואר חברת התעופה האהודה ביותר. (צילום: יח"צ)
Monitour ads

דלתא איירליינס מינתה את שיין ספייק (Shane Spyak) לסגן נשיא חדש שלה למכירות באירופה, המזרח התיכון, אפריקה והודו. ספייק יהיה אחראי על המכירות, עם מיקוד מיוחד על הפעילות המסחרית הרחבה באזור.

בעבודה לצד השותפים האירופאים של החברה – אייר פראנס/ KLM, אליטליה ווירג'ין אטלנטיק – הוא יפעל ממטה חברת אייר פראנס בפריז.

ספייק הצטרף לדלתא בשנת 2006 ומילא מגוון תפקידי ניהול בעלי אחריות ברחבי העולם. בתפקידו האחרון היה אחראי על אמריקה הלטינית והקאריביים, כולל השותפות העסקית עם חברות התעופה GOL ו- Aeromexico.

שיין ספייק (Shane Spyak), סגן הנשיא החדש של דלתא למכירות באירופה, המזרח התיכון, אפריקה והודו. (צילום: יח"צ)
שיין ספייק (Shane Spyak), סגן הנשיא החדש של דלתא למכירות באירופה, המזרח התיכון, אפריקה והודו. (צילום: יח"צ)

בהכריזו על המינוי החדש, אמר קורניל קוסטר, (Corneel Koster), סגן נשיא בכיר לאירופה, המזרח התיכון, אפריקה והודו: "אנו מאושרים שיש לנו את שיין כדי להוביל את מאמצי המכירות שלנו באזור EMEAI. המקצועיות המוכחת שלו מעשייתו בעבר, תמלא תפקיד מרכזי בפיתוח וחידוד אסטרטגיית המכירות שלנו ביחד עם השותפים האירופאים שלנו. היכולות שלו לעבוד בכמה פונקציות במקביל, רוחו היזמית והמיקוד בלקוח – יסייעו לחיזוק נוכחותה של דלתא באזור".

דלתא איירליינס משרתת יותר מ-180 מיליון נוסעים מדי שנה. ב-2017, נבחרה לרשימת 50 החברות האהודות ביותר של מגזין Fortune בנוסף לזכייתה בתואר חברת התעופה האהודה ביותר זו הפעם השישית ב-7 שנים. בנוסף, היא דורגה מספר 1 בסקר השנתי של חברות התעופה של Business Travel News בהישג תקדימי של שש שנים ברציפות. עם הרשת הגלובלית המובילה בתעשייה, דלתא מציעה טיסות ל-315 יעדים ב-54 מדינות ב-6 יבשות. עם משרדים ראשיים באטלנטה, דלתא מעסיקה יותר מ-80,000 עובדים ברחבי העולם ומפעילה צי של יותר מ-800 מטוסים.

דלתא היא חברה מייסדת של ברית ההתעופה הגלובלית SkyTeam, ומשתתפת בג'וינט ונצ'ר הטרנס אטלנטי המוביל בתעשייה עם אייר פרנס-KLM ואליטליה, כמו גם בג'וינט ונצ'ר החדש עם וירג'ין אטלנטיק. כולל בני הברית השיווקיים שלה, דלתא מציעה ללקוחותיה יותר מ-15,000 טיסות יומיות, עם נמלי בית ושווקים באמסטרדם, אטלנטה, בוסטון, דטרויט, לוס אנג'לס, מיניאפוליס-סנט פול, ניו יורק-ג'יי.אפ.קיי ולה גווארדיה, לונדון-הית'רו, פריס-שארל דה גול, סולט לייק סיטי, סיאטל וטוקיו-נריטה.

החברה השקיעה מיליארדי דולרים במתקנים בשדות תעופה, במוצרים גלובליים, בשירותים ובטכנולוגיות – להגדלת חווית הלקוח באוויר וביבשה.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה