נציג ישראלי ב-USTOA ארגון הגג של סיטונאי התיירות בארה"ב

רפי בארי, סמנכ"ל השיווק והמכירות של מלונות דן נבחר לשמש בוועדת הייעוץ המרכזית של USTOA - ארגון הגג של סיטונאי התיירות האמריקאים
Monitour ads

רפי בארי, סמנכ"ל השיווק והמכירות של מלונות דן, נבחר לשמש בוועדת הייעוץ המרכזית של USTOA – United States Tour Operators Assoc, ארגון הגג של סיטונאי התיירות האמריקאים.

בארי נבחר מתוך כ-70 מועמדים ויהיה הישראלי הראשון והיחיד שיכהן בוועדת הייעוץ של הארגון ה-ASSOCIATE MEMBER ADVISORY COMMITTEE.

בארי אמר על הבחירה: "אני מאוד גאה על שארגון כל כך מכובד בחר בי לכהן בוועדת הייעוץ המרכזית שלו. אעשה כל שביכולתי לקדם את האינטרסים של מדינת ישראל כיעד תיירותי ושל דן כרשת מלונות ישראלית."

רפי בארי, סמנכ"ל שיווק ומכירות ברשת מלונות דן. מעתה גם חבר בוועדה. (צילום: סיון פרג')
רפי בארי, סמנכ"ל שיווק ומכירות ברשת מלונות דן. מעתה גם חבר בוועדה. (צילום: סיון פרג')

תחילת הקשר ההדוק יותר עם הארגון הייתה ב-2013, כאשר ביוזמתו של בארי ובשיתוף עם משרד התיירות וחברת אל על, אירחה רשת מלונות דן את הנהלת הארגון למושב האביב שלהם בישראל וכ-45 מראשי הארגון הגיעו לביקור בן חמישה ימים.

כתוצאה מביקור זה ופעילויות שיווק ויחסי ציבור מתמשכות, יותר ממחצית הסיטונאים האמריקאים מציעים כיום ללקוחותיהם תכניות סיור הכוללות את ישראל. בין התוכניות נמנים מסלולי יוקרה, צליינות, תוכניות לקבוצות ובודדים וסיורי הרפתקאות כמו סיורי מדבר, אופניים, סיורים לנוער קבוצות לימודיות וגם סיורי הומו-לסביים.

ה-USTOA הינו ארגון הגג של סיטונאי התיירות האמריקאים, ששם לו למטרה לקדם את תעשיית התיירות. הארגון הוקם בשנת 1972 על ידי קבוצה קטנה של מפעילי תיירות בקליפורניה שהכירו בצורך להגן על ציבור הנוסעים וצרכני התיירות וכן לייצג את האינטרסים של מפעילי תיירות. בשנת 1975 הפך לארגון לאומי כשהמטה שלו יושב בניו יורק. כיום חברי ארגון USTOA הם סיטונאים מהשמות המרכזיים ביותר בעולם הטיולים והתיירות.

מטרת ועדת ADVISORY BOARD בה יהיה בארי חבר, היא להדק עוד יותר את הקשרים של הסיטונאים הללו עם החברים החיצוניים כמו משרדי תיירות לאומיים, מרכזי כינוסים, חברות תעופה, בתי מלון וסיטונאים מכל העולם. בארגון שמונה למעלה מ-200 סיטונאים מצפון אמריקה, חברים כיום רק 12 חברות וארגונים ישראליים.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה