נחנך מלון PUBLICA של ישרוטל בהרצליה

מלון חדש לרשת ישרוטל: אחרי שמלון ראשון שלה בירושלים, מלון אוריינט שנחנך בימים אלה, נקבעה אתמול המזוזה במלון העסקים PUBLICA בהרצליה פיתוח
מלון פאבליקה של ישרוטל ומריוט בהרצליה פיתוח. מותג בינלאומי עם מועדון לקוחות מהחזקים בעולם. (צילום: יח
מלון פאבליקה של ישרוטל ומריוט בהרצליה פיתוח. מותג בינלאומי עם מועדון לקוחות מהחזקים בעולם. (צילום: יח"צ)
Monitour ads

במעמד שר התיירות, ח"כ יריב לוין, מנכ"ל רשת ישרוטל, ליאור רביב, היזם והבעלים, ראובן אלה ובכירים נוספים בענף התיירות וברשת ישרוטל נחנך אמש (ג') בקביעת המזוזה המלון החדש של הרשת – PUBLICA. מדובר במלון שינוהל על ידי ישרוטל בעקבות הסכם זיכיון משותף עם רשת המלונות הבינלאומית Marriott באזור העסקים בהרצליה פיתוח.

המלון ממותג תחת Autograph Collection Marriott  מותג מלונות יוקרה בינלאומי שבבעלות רשת Marriott המחזיקה ביותר מ-30 מותגים שונים. המלונות תחת מותג זה הם בבעלות עצמאית, מופעלים תחת שם הרשת המקומית, אך עומדים בסטנדרטים ובתג האיכות של הרשת.

כפועל יוצא ממיקומו, מציע המלון אינטראקציה בין אורחי המלון לאנשי עסקים והתושבים באזור, בהיותו מקום מפגש המשלב בין עסקים ובילויים, עבודה ואיכות חיים.

הלובי במלון PUBLICA של ישרוטל בהרצליה פיתוח. מציע אינטראקציה בין אורחי המלון לאנשי העסקים בעיר. (צילום: יח"צ)
הלובי במלון PUBLICA של ישרוטל בהרצליה פיתוח. מציע אינטראקציה בין אורחי המלון לאנשי העסקים בעיר. (צילום: יח"צ)

המלון מציע מגוון שירותים ובהם בר ובריכה על גג המלון, חלל עבודה משותף, מועדון ספורט ואגרוף. כמו כן ייפתחו במתחם המלון מסעדת גרקו היוונית וגלידרייה איכותית.

כחלק מההסכם, ישווק המלון הן על ידי רשת ישרוטל, והן כחלק ממותג Autograph Collection המאגד מעל ל-100 מלונות ייחודיים ברחבי העולם. בנוסף, אורחי המלון יוכלו ליהנות מהנחות וצבירת נקודות ברשת Marriott או ברשת ישרוטל, ולהתארח במלון בסטנדרט השירות ותג האיכות הגבוה של שתי הרשתות.

המלון שינוהל על ידי ישרוטל הוא בבעלות איסתא מלונות, שהיא חברה בת של איסתא (66.6%) וחברת אלה מלונות של ראובן אלה, המחזיק ב–33.3% ממניות איסתא מלונות. אלה מלונות מנהלת את מלון דניאל בהרצליה, הקימה את מלון ספא כרמים בקריית ענבים בשיתוף עם איסתא מלונות ומנהלת בתי מלון בגרמניה ובהונגריה. בעבר אמר שמעון סיבוני, מנכ"ל איסתא מלונות בשעתו כי "בחרנו ברשת מריוט בגלל מועדון הלקוחות הגדול שלה, בין החזקים בעולם, אם לא החזק ביותר, שיתאים למלון שמיועד לקהילה העסקית".

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה