מספר שיא של טיסות לופטהנזה למינכן ולפרנקפורט

בלוח טיסות חורף 2017 תציע לופטהנזה 36 טיסות שבועיות, שיענו על הגידול בביקוש של ישראלים בחודשי החורף לטיסות לגרמניה, אך גם לטיסות המשך
מטוס החדש של לופטהנזה
מטוס הניאו A320 של לופטהנזה. קבוצת לופטהנזה. מציעה תדירות גבוהה בטיסות למינכן ופרנקפורט. (צילום: יח"צ)
Monitour ads

חברת התעופה לופטהנזה הודיעה כי תוסיף החל מחודש אוקטובר, ולמשך עונת חורף 2017, שתי טיסות שבועיות לפרנקפורט ועוד שלוש טיסות שבועיות למינכן. כך יפעלו בקו תל אביב-מינכן 13 טיסות שבועיות ובקו תל אביב-פרנקפורט כ-23 טיסות שבועיות –  סה"כ יפעלו 36 טיסות שבועיות לגרמניה.

מדובר במספר הגבוה ביותר של טיסות בקווים אלה מאז תחילתן. נכון להיום, מספר הטיסות השבועיות למינכן עומד על כ-10 טיסות ומספר הטיסות השבועיות לפרנקפורט עומד על כ-21 טיסות.

נוסעים במעבר במינכן יכולים ליהנות ממגוון השירותים המוצעים בטרמינל 2 Satellite החדש כגון אזורי המתנה מרווחים וטרקלינים חדשים, כמו גם לחוות את מינכן באמצעות אזור השוק המרכזי, בו ממוקמים שפע של חנויות ובתי קפה.

"אמון הנהלת קבוצת לופטהנזה בפעילות בישראל"

טרמינל 2 בשדה התעופה של מינכן זכה בפרס "שדה התעופה הטוב ביותר",  בתחרות שדות התעופה של 2017, הנערכת על-ידי Skytrax Institute. טרמינל 2 במינכן הוא גם אחד מנמלי הבית של לופטהנזה ומשמש גם את חברות התעופה השותפות לה.

בנוסף לטיסות הישירות למינכן ולפרנקפורט, מציעה לופטהנזה טיסות המשך למגוון יעדים בתוך גרמניה, בהם ברלין, דיסלדורף, ברמן, קלן, הנובר, המבורג, לייפציג, נירנברג, שטוטגרט ועוד.

מנכ"ל קבוצת לופטהנזה בישראל, עופר קיש אמר: "ההוספה חסרת התקדים של  הטיסות לפרנקפורט ולמינכן, נובעת מגידול בביקוש של ישראלים בחודשי החורף לטיסות לגרמניה, אך גם לטיסות המשך ממנה, החל מיעדי סקי באירופה וכלה ביעדים ארוכי טווח. זהו מספר שיא של טיסות בקווים אלה וללא ספק מביע גם את אמון הנהלת קבוצת לופטהנזה בפעילות בישראל."

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה