מלון NYX של פתאל ייפתח בהמבורג עד 2020

מלון מהמותג המלונאי הצעיר NYX של לאונרדו אירופה, מבית מלונות פתאל, ייפתח עד 2020 ברובע האמנים בעיר המבורג שבצפון גרמניה, רובע המוגדר כבעל "קסם מחוספס"
ציורי קיר במלון NYX בפראג שבצ'כיה
ציורי קיר במלון NYX בפראג שבצ'כיה. המלון פונה אל קהל יעד צעיר יחסית שמחפש אווירה משוחררת ויצירתית. (צילום מהאתר)
Monitour ads

רשת מלונות לאונרדו באירופה, מרשת מלונות פתאל, תפתח עד 2020 מלון מהמותג המלונאי הצעיר NYX ברובע Hammerbrook בדרום העיר המבורג שבצפון גרמניה.

לפי אתר TopHotel הגרמני, זהו רובע האמנים האופנתי בדרום העיר, ולכן גם מתמקם בה מותג הבוטיק של רשת המלונות.

חדר במלון NYX בפראג
חדר במלון NYX בפראג. המלון החדש בהמבורג, שהיא עיר עסקים, צפוי לשדרג את דרום העיר. (צילום מהאתר)

המלון הראשון במותג NYX של רשת פתאל בבעלות דוד פתאל, נפתח בדרום תל אביב בדיוק לפני שנה, ביוני 2016, והמשכו במלונות במילנו שבאיטליה ובפראג שבצ'כיה. אליהם עומדים להצטרף מלונות NYX במדריד שבספרד בסוף השנה, מלון בהרצליה ב-2018 ומלון במינכן שבגרמניה, אף הוא בשנה הבאה.

כאמור, מלון הלייף סטייל צפוי להיפתח בהמבורג עד קיץ 2020 והוא יכלול 236 חדרים על שטח של 9.100 מטרים רבועים בסמוך לתחנת הרכבת המרכזית. אגב, מלון נוסף של לאונרדו מלונות – מלון לאונרדו רויאל – נבנה בימים אלה ליד תחנת הרכבת המרכזית של נירנברג, אף היא בגרמניה.

המלון בהמבורג ימוקם בתוך מבנה בסגנון מודרני, בשש קומות. עם 236 חדרי המלון יימנו גם ארבע סוויטות. בקומת הקרקע יהיו לובי, קבלה ומסעדה שתתפרש על 280 מ"ר. על שטח נוסף של כ-150 מ"ר יפעלו אולמות אירועים וכנסים.

הכניסה למלון NYX במילנו, איטליה
הכניסה למלון NYX במילנו, איטליה. המעצב שנבחר לעצב את כל הליין הוא אנדריאס נוידם. (צילום מהאתר)

את הפרויקט בונה חברת Investa Development, שלדברי המנכ"ל שלה, ד"ר קיליאן קספרק, הם משקיעים באזור משום שהם מאמינים במה שהם מגדירים כ"קסם המחוספס" שלו ובפוטנציאל שלו להתפתח לאזור טרנדי ומבוקש.

גם מנהל מלונות לאונרדו נכסים (אירופה), דניאל רוג'ר, רואה בעיר העסקים המבורג מיקום אידאלי למותג הלייף סטייל שלהם.

70% מהמלונות של רשת רשת לאונרדו באירופה הם בבעלות החברה והיתר בשכירות ובניהול. השנה תשקיע הרשת 20 מיליון אירו בשיפוצים ושדרוגים.

לא מכבר אמר רוג'ר ל-MoniTour כי "בשנתיים הקרובות אנחנו פותחים שישה מלונות שנמצאים בבנייה ובמו"מ מתקדם לרכישה של מלונות נוספים. אני מאמין שב-3-4 שנים הקרובות נגיע ל-100 מלונות באירופה. הבנייה לוקחת זמן, המו"מ לרכישה לוקח זמן וצריך למצוא את המלונות במיקומים הנכונים. אנחנו מתרכזים במלונות בגודל מסוים במיקומים טובים ובערים מרכזיות".

המבורג השתדרגה עם אולם קונצרטים שהפך לאייקון:

קונצרט ל-789 מיליון אירו בהמבורג

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה