מלון NYX יהיה לשבוע המלון הגאה הראשון בישראל

שיתוף פעולה מיוחד בין עיריית ת"א-יפו למלון NYX לקראת אירועי הגאווה: יארח שלל אירועים מרכזיים במהלך שבוע הגאווה וייצבע כולו בצבעי דגל הגאווה
שבוע הגאווה בתל אביב 2016
שבוע הגאווה בתל אביב 2016. לחיבור עם חברת מלונות כמו פתאל יש מסר חברתי חשוב, על רקע אירועי הגאווה ומה שהם מייצגים. (צילום: עיריית תל אביב)
Monitour ads

מלון NYX, מרשת מלונות פתאל, משתף פעולה עם עיריית ת"א-יפו והופך למלון הגאה הרשמי של אירועי שבוע הגאווה. זאת לראשונה בתולדות אירועי הקהילה הגאה בעיר.

החל מיום חמישי ה-25 במאי, יואר המלון כולו בצבעי דגל הקהילה הגאה עד ה-11.6 עם סיום אירועי שבוע הגאווה.  המלון – אשר יזוהה לראשונה בישראל כ"מלון גאה" – יארח שלל אירועים רשמיים במסגרת שבוע הגאווה בעיר, לרבות מסיבת עיתונאים זרים, אשר הגיעו מכל העולם להתארח בישראל.

במסגרת שיתוף הפעולה בין עיריית ת"א-יפו למלון, יתקיימו ארבעת האירועים המרכזיים במלון, בהם פאנל בנושא חינוך גאה ומבט על תהליכים פסיכו-חינוכיים עם נוער להט"בי של העיר ת"א-יפו בשיתוף השירות הפסיכולוגי-החינוכי העירוני.

בנוסף, יומיים לפני המצעד הגדול, יתקיים אירוע ראשון מסוגו פתוח לקהל הרחב ברחבת המלון, של אגודת הלהט"ב בשיתוף האופרה הישראלית. מופע האופרה יכלול עיבודים מיוחדים לשירי להקת ABBA ויסתיים במסיבת קונספט של Saturday night fever.

מלון NYX של פתאל
מלון NYX של פתאל. יארח שלל אירועים רשמיים במסגרת שבוע הגאווה בעיר, לרבות מסיבת עיתונאים זרים. (צילום: יח"צ)

משאית רשמית של ליין המסיבות והמלון תוביל את מצעד הגאווה

המלון גם יצר שיתוף פעולה עם ליין המסיבות הבינלאומי, "פאג", לליין משותף תחת השם – 'PAG x NYX TECHNO PRIDE', כאשר מסיבת הפתיחה הרשמית לסופ"ש הגאווה תתקיים ב-NYX  ב-7 ביוני. במסגרת השת"פ תוביל המשאית הרשמית של ה'פאג' ומלון NYX תל אביב את מצעד הגאווה המרכזי שייערך ב- 9.6 בעיר, ובערב המצעד יארח ליין ה'פאג' את מלון NYX תל אביב למסיבה המרכזית במועדון 'האלפאבית'.

אורחי המלון ייהנו מחבילת הטבות ייחודית הכוללת חבילת מרצ'נדייז אישית. כמו כן במהלך שבוע האירועים יפעיל המלון שלושה שאטלים במהלך היום חינם לחוף הילטון (כיוון אחד).

לדברי נדב פתאל, מנהל חטיבת השיווק של רשת פתאל, מלון NYX תל אביב ביסס עצמו בשנה האחרונה כמלון מוביל, אורבני וייחודי בנוף של העיר תל-אביב. "אנו גאים לקחת חלק באירוע הגדול של העיר ולהיות לראשונה המלון הרשמי של העיריה במסגרת שבוע האירועים. אין לי ספק כי המלון, אשר הפך בשנה האחרונה למותג עולמי, ייתן לתיירי החוץ והפנים חוויה ייחודית ויציע אלטרנטיבה תיירותית לשבוע זה שטרם נראתה".

איציק מזרחי, מנהל התיירות במנהלת עיר עולם ותיירות, מסר כי שיתוף הפעולה עם NYX תל אביב חשוב בשני היבטים: הראשון, בהעשרת המוצר התיירותי ובהרחבת מפת התיירות הגאה לאזורים חדשים בדרום העיר; השני, במסר החברתי החשוב שיש בחיבור עם חברה גדולה ומוכרת כמו רשת פתאל "על רקע אירועי הגאווה ומה שהם מייצגים".

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה