מלון מצודת דוד התקבל לרשת תיירות היוקרה Virtuoso

מלון היוקרה הירושלמי מצודת דוד התקבל כחבר ב-Virtuoso - הרשת האקסקלוסיבית של חברות תיירות יוקרה, המונה יותר מ-1,700 שותפים מועדפים ב-100 מדינות
מלון מצודת דוד, הצופה אל העיר העתיקה ונמצא במרחק הליכה ממנה. (צילום: עמית גירון)
מלון מצודת דוד, הצופה אל העיר העתיקה ונמצא במרחק הליכה ממנה. (צילום: עמית גירון)
Monitour ads

מלון מצודת דוד בירושלים התקבל כחבר ברשת תיירות היוקרה Virtuoso. החברות תעניק למלון הזדמנויות חדשות למכירה ושיווק במסגרת שיתוף הפעולה עם יותר מ-15,200 סוכנים ויועצי תיירות יוקרה וקהל הלקוחות שלהם שהפרוטה מצוייה בכיסם.

סוכנויות Virtuoso רושמות מכירות שנתיות של יותר מ-21.2 מיליון דולר, נתון שהופך את הרשת לגורם המשמעותי ביותר בתחום תיירות היוקרה.

לדברי המנכ"ל הזמני של המלון, רודני סנדרס, הם גאים להיות חלק מרשת כה יוקרתית, שבה חברים מותגי המלונאות הטובים ביותר, "במיוחד לאור העובדה שאנחנו בין שמונה השותפים היחידים של Virtuoso בישראל״, אמר סנדרס, ״המוניטין שזכו לו היועצים החברים ב-Virtuoso, כמי שמסורים בצורה יוצאת מן הכלל לקהל הלקוחות שלהם, מתאים בצורה מושלמת לגישת ההתאמה האישית שמאפיינת את השירות שלנו. עכשיו, כשהפכנו לשותפים ברשת הידועה הזו, אנחנו מצפים להציע ליועצי Virtuoso ולקהל הלקוחות שלהם שירותים מיוחדים, ערך מוסף וחוויות שיעלו על כל ציפיותיהם״.

מרפסת באחת הסוויטות של מלון מצודת דוד.יוצע לתיירות יוקרתית. (צילום: עמית גירון)
מרפסת באחת הסוויטות של מלון מצודת דוד.יוצע לתיירות יוקרתית. (צילום: עמית גירון)

מלון מצודת דוד מצטרף אל שורה יוקרתית של מיטב המלונות, אתרי הנופש, חברות הפלגות, ותעופה, וספקי תיירות אחרים בכל רחבי העולם. כולם  מתמחים בשירות לקוחות וחוויות ברמה עולמית. ספקי היוקרה הללו יכולים לפנות אל לקוחות Virtuoso באמצעות שורה של כלים שמציעה הרשת, ואל הסוכנויות של Virtuoso באמצעות מספר ערוצי תקשורת ואירועים, בהם Virtuoso Travel Week – ההתכנסות הבינלאומית הגדולה ביותר של ענף תיירות היוקרה.

התקבלות המלון למוסד זה מאפשרת לכונן מערכת יחסים ישירה עם סוכנויות הנסיעות המובילות בעולם: בצפון אמריקה, אמריקה הלטינית, הקאריביים, אירופה, אסיה-פסיפיק, אפריקה והמזה״ת.

מלון מצודת דוד שבבעלות חברת אלרוב של אלפרד אקירוב, הוא מלון חמישה כוכבים יוקרתי, השוכן בלב ירושלים. המלון ניצב ממש מול חומות העיר העתיקה של ירושלים, במרחק הליכה קצרה מהעיר העתיקה, מרכז העיר המודרני ושדרות ממילא.

המלון מארח ראשי מדינות, פקידים בכירים וידוענים. לאחרונה הושלם בו  תהליך שיפוץ ועיצוב מחודש של חדרי האורחים והחללים הציבוריים, שעליו פיקח המעצב האיטלקי הנודע פיירו ליסוני (Piero Lissoni).

במהלך קרוב ל-20 שנות פעילותו זכה מלון מצודת דוד להכרה בינלאומית: בשנת 2014 נבחר לאחד מעשרת בתי המלון הטובים במזרח התיכון על פי מגזין Condé Nast Traveler, גרף את פרס בחירת המטיילים של  TripAdvisor.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה