מינויים ברשת פתאל- חודש יוני 2017

מלון NYX של פתאל
מלון NYX הראשון של רשת פתאל בדרום תל אביב. מלון נוסף ייפתח בהרצליה והמותג אף מככב במלונות הרשת באירופה. (צילום: יח"צ)
Monitour ads

אנטון פופנוב – מונה לתפקיד מנהל מחלקת הקבלה של מלון לאונרדו פריוויליג' אילת הכל כלול. בתפקידו האחרון כיהן כמנהל ערב של אשכול מלונות לאונרדו רויאל ריזורט אילת ולאונרדו פריוויליג' אילת הכל כלול.

 שירלי אמסלם – מונתה לתפקיד מנהלת קשרי אורחים ותאום קבוצות של מלון פריוויליג' אילת הכל כלול. בתפקידה האחרון כיהנה כעוזרת של מנהלת קשרי אורחים ותאום קבוצות של המלון.

מישל אמסלם – מונה לתפקיד מנהל מחלקת הביטחון של מלון ארמונות הרודס אילתבתפקידו האחרון כיהן כמנהל מחלקת הביטחון של אשכול מלונות ישרוטל ריביירה וישרוטל רויאל גארדן אילת.

אוהד כהן – מונה לתפקיד מנהל מחלקת הביטחון של מלון U קורל ביץ' קלאב אילת אולטרה הכל כלולבתפקידו האחרון כיהן כמנהל מחלקת הביטחון של ארמונות הרודס אילת.

רותם סובל – מונה לתפקיד מבקר מלונות לאונרדו קלאב אילת הכל כלול פלוס ולאונרדו פלאזה אילת. בתפקידו האחרון כיהן כבנקאי מחלקת העסקים בבנק מזרחי אילת.

אירינה יוסופוב – מונתה לתפקיד מנהלת מחלקת משק הבית של מלון לאונרדו סיטי טאואר. בתפקידה האחרון כיהנה כסגנית מנהל מחלקת משק של מלון היוקרה הרודס הרצליה.

 דיאנה מורדוב – מונתה לתפקיד מנהלת קבלה וקשרי אורחים של מלון לאונרדו ביץ' תל אביב. בתפקידה האחרון כיהנה כמנהלת ערב של מלון הרודס תל אביב. דיאנה נמנית על בוגרי תכנית יוצרים עתיד של החברה.

רוני לייקין – מונה לתפקיד שף ראשי של מלון NYX תל אביב (בצילום). בתפקידו האחרון כיהן כשף ראשי של מלון לאונרדו בוטיק תל אביב.

פראח ספוות – מונה לתפקיד שף ראשי של מלון לאונרדו אין ים המלח. בתפקידו האחרון כיהן כשף מטבח חלבי של מלון היוקרה הרודס ים המלח. פראח נמנה על חברי עתודת הטבחים של החברה.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה