מותג חדש לרשת מלונות דן

רשת דן חונכת מותג מלונות חדש - Link hotels & hub - הפונה לדור החדש של הלקוחות. המבנה של עמידר ממוקם בשד' שאול המלך בת"א ומוסב למלונאות בכ-40 מיליון שקל
לוגו המלון החדש של רשת מלונות דן. קונספט של מלון הפונה לדור החדש של התיירים ואנשי עסקים. (צילום: יח
לוגו המלון החדש של רשת מלונות דן. קונספט של מלון הפונה לדור החדש של התיירים ואנשי עסקים. (צילום: יח"צ)
Monitour ads

אחרי עשרות שנים של פעילות ופנייה לקהל הסולידי והאמיד. מכריזה רשת מלונות דן על הקמת מלון חדש הפונה לדור החדש של צרכני המלונות בעולם ובארץ: LINK hotel & hub.

קדמה לה רשת ישרוטל, שפתחה לא מכבר את מלון פאבליקה בהרצליה פיתוח, הפונה אל הדור הצעיר ולפניה רשת פתאל עם המותג הצעיר NYX, מלונות אורבניים לצעירים. רשתות המלונות בישראל צועדות בעקבות המגמה העולמית של פנייה לדור הצעיר עם מלונות באווירה לא-פורמלית וטכנולוגיה מתקדמת כמו Moxy של רשת מריוט.

מלון דן פנורמה בתל אביב. ממוקם ליד נווה צדק, במבנה בן 18 קומות, מיועד לנופש ועסקים ושופץ באחרונה. (צילום: עירית רוזנבלום)
מלון דן פנורמה בתל אביב. ממוקם ליד נווה צדק, במבנה בן 18 קומות, מיועד לנופש ועסקים ושופץ באחרונה. (צילום: עירית רוזנבלום)

המלון החדש ממוקם בשדרות שאול המלך בתל אביב בסמוך למוזיאון תל אביב, בתי המשפט, בית החולים איכילוב ומרכזי משרדים ובילוי באזור, מציע 94 חדרים ב-8 קומות וייפתח לקהל הרחב בתחילת 2018.

כיום יש לרשת מלונות דן שני מלונות בתל אביב: דן תל אביב האייקוני ודן פנורמה, מלון כנסים בעיקר, שניהם מלונות גדולים ועתירי שטחים ציבוריים.

חלל עבודה משותף, אמנות אורבנית

המותג החדש של חברת מלונות דן מציע קונספט של מלון הפונה לדור החדש של התיירים ואנשי עסקים ומשלב מענה לסדרי עדיפויות השונים של דור זה כגון: חלל עבודה משותף, אווירה לא פורמלית ואמנות אורבנית, בשילוב עם טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת לאורח לבצע בעצמו חלק גדול מהפעולות במלון כגון צ'ק אין, צ'ק אאוט ושירותים אחרים. בנוסף, המלון יציע גם שירותי אוכל ושתייה, חדרי ישיבות, חדר כושר וספא.

מלונות דן מסבה את המבנה ששימש בעבר כמטה של חברת עמידר, למלון עדכני וחדשני בהשקעה של כ-40 מיליון שקל. מלונות דן משלמת על המבנה דמי שכירות.

כתבה קודמת על מותגים חדשים במלונאות בחו"ל:

קדחת המלונות של ספטמבר

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה