מהקיץ: Foot locker בטרמינל 1 בנתב"ג

קבוצת פוקס, בעלת הזיכיון בישראל של קמעונאית הענק לנעלי ובגדי ספורט Foot locker, זכתה במכרז להפעלת חנות הספורט בטרמינל 1 לטיסות הלואו-קוסט בנתב"ג
קבוצת פוקס בעלת הזיכיון בישראל של קמעונאית הענק לנעלי ובגדי ספורט Foot locker, זכתה במכרז להפעלת חנות הספורט בטרמינל 1. (צילום מהאתר)
קבוצת פוקס בעלת הזיכיון בישראל של קמעונאית הענק לנעלי ובגדי ספורט Foot locker, זכתה במכרז להפעלת חנות הספורט בטרמינל 1. (צילום מהאתר)
Monitour ads

ענקית נעלי הספורט Footlocker זכתה במכרז רש"ת ותפתח את חנות הדגל של הרשת בדיוטי פרי בטרמינל 1  לטיסות לואו-קוסט בנמל התעופה בן גוריון. זאת באמצעות קבוצת פוקס, בעלת הזיכיון בישראל של החברה.  חנות  Footlocker תתפרש על שטח כולל של כ-178 מ"ר.

רשת  Footlocker מפעילה כ-3,400 חנויות ב-23 מדינות למכירת פריטי הנעלה וספורט של מותגי הספורט והלייף סטייל הבינלאומיים המובילים.  חוזה ההתקשרות של רשות שדות התעופה עם Footlocker הינה ל-6 שנים  ו-3 שנים נוספות כאופציה.

זוהי דריסת הרגל הראשונה בנתב"ג של קבוצת פוקס שביקשה לעשות זאת מזמן, והראשונה בארץ של ענקית הספורט האמריקאית. ברשות שדות התעופה מקבלים בברכה את כניסתה של הרשת הבינלאומית לטרמינל 1 ומקווים שבעקבותיה יבואו נוספות.

טרמינל 1 חוזר לפעילות מלאה  בקיץ 2017 ויכלול "דיוטי פרי" לנוסעי הטיסות המוזלות. עם כניסתו של הטרמינל לפעילות מלאה, מתוכננות לצאת ממנו 220 טיסות בינלאומיות שבועיות וצפויים לעבור בו בשנת 2017 כמיליון וחצי נוסעים בטיסות בינלאומיות.

תמהיל דומה לחנויות הדיוטי פרי בטרמינל 3

עם פתיחת ה"דיוטיפרי" בטרמינל 1  לטיסות הלוא-קוסט, יפעלו  בו  גם חנויות פטורות ממכס ומסעדות לשירות הנוסעים בתמהיל  דומה לחנויות ה"דיוטי פרי" בטרמינל 3 – חנויות לממכר  טבק, אלכוהול, בשמים וקוסמטיקה, אלקטרוניקה, ספורט, צעצועים, ספרים ומזכרות ואופנה הפטורים ממסים ומכסים וכן  בתי קפה ומסעדות. השרות לפטור ושמור יינתן גם לרוכשים בטרמינל 1.

הסכם "השמיים הפתוחים" ופתיחת שוק התעופה לתחרות והוזלת המחירים לצרכן, גרמו לגידול ישיר בתנועת הנוסעים בנתב"ג.  בנמל התעופה  בן גוריון  נשברים מדי שנה  שיאי תנועת הנוסעים והשנה עברו בנתב"ג מעל 18 מיליון נוסעים בטיסות בינלאומיות ופנים ארציות.

הגידול חסר-התקדים בתנועת הנוסעים בנתב"ג  מחייב את הוספת טרמינל 1 לפעילות בינלאומית מלאה לטיסות הלואו-קוסט. כיום פועלות מטרמינל 1 חברות התעופה וויזאייר, איזיג'ט, ישראייר, ארקיע ו-up של אל על.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה