לרכוש מונופול על שטח בירושלים

משחק המונופול הנצחי, מושק בגרסה חדשה ובינלאומית שכל כולה מוקדשת לעיר ירושלים. כעת, לא רק שניתן לבקר בה, אלא ניתן גם "לרכוש נכסים"
מונופול גירסת ירושלים, אשר נהגתה ונוצרה בישראל ובקרוב תושק למדינות רבות בעולם. (צילום: יח
מונופול גירסת ירושלים, אשר נהגתה ונוצרה בישראל ובקרוב תושק למדינות רבות בעולם. (צילום: יח"צ)
Monitour ads

אחרי 2000 שנה. ו-81 שנים אחרי הוצאתו לאור של המשחק המפורסם והנמכר ביותר בעולם, מונופול, על ידי חברת המשחקים המובילה בעולם הסברו –  נרשם  ציון דרך היסטורי עם השקתה של מהדורה מיוחדת והיסטורית של מונופול ירושלים.

בשנה שעברה הייתה זו העיר תל אביב שהצליחה לעשות היסטוריה ולעלות ללוח המשחק "מונופול סובב עולם".

הרעיון למהדורה הייחודית וההיסטורית נולד בחברת המשחקים קודקוד, המשווקת את משחק המונופול בישראל. שיתוף הפעולה הייחודי בין חברת המשחקים והצעצועים העולמית הסברו וחברת קודקוד הובילו לאישור המיוחל: ירושלים, בירת ישראל, הצטרפה למועדון היוקרתי וזכתה למהדורת משחק משל עצמה, כשהיא מתוכננת ומעוצבת על פי הגרסה הקלאסית של משחק המונופול.

העיר הקדושה לשלוש הדתות, מהווה ציון דרך חשוב עבור מיליארדי אנשים ברחבי העולם. תיירים רבים מהעולם ומהארץ מבקרים ומוקסמים מעיר הקודש וכעת יוכלו גם "לרכוש בה נכסים".

המשחק מכיל 28 אתרי תיירות, תרבות ומבנים לאומיים המזוהים עם העיר, ביניהם: שוק מחנה יהודה, הכותל המערבי, הכנסת, הר  הרצל, עיר דוד, מוזיאון ישראל ועוד. משתתפי המשחק לומדים להכיר את העיר, ייחודה וקסמה דרך לוח המשחק. זו הגרסה הראשונה של מונופול אשר נהגתה ונוצרה בישראל ובקרוב תושק למדינות רבות  בעולם.

המשחק תוכנן ועוצב בשתי שפות (עברית ואנגלית) מתוך מחשבה על קהל התיירות אשר מגיע לארץ.

המשחק מכיל לוח משחק, כלי משחק ממתכת, שטרי קניין, קלפי "הפתעה" וקלפי "תיבת מזל", שטרות – כסף מונופול, בתים ומלונות, קוביות משחק, דף מידע על אתרי ירושלים. המחיר: 180 שקל.

משחק הקופסה הנמכר ביותר

לאורך העשורים האחרונים, הפך משחק המונופול, אשר משווק בארץ ע"י חברת קודקוד, לאחד המשחקים האהובים והפופולאריים בארץ וברחבי העולם הוא משחק הקופסא הנמכר ביותר! מונופול הוא משחק עסקים שמטרתו השגת שליטה על נדל"ן באמצעות מהלכי קנייה, המנצח הוא זה שצובר את הרכוש הרב ביותר בנדל"ן ובכסף. המונופול הושק בגרסאות שונות: מונופול סובב עולם, מונופול ג'וניור מונופול מיליונר ועוד כאשר כל גרסה הפכה אהודה ומצליחה בקרב מבוגרים וילדים. בעולם קיימים גרסאות של מונופול רומא, ניו יורק וערים גדולות נוספות וכעת קודקוד משיקה את גרסה של העיר הקדושה בעולם: מונופול ירושלים.

בשנה שעברה הייתה זו העיר תל אביב שהצליחה לעשות היסטוריה ולעלות ללוח המשחק "מונופול סובב עולם". חברת הסברו ערכה תחרות בינלאומית בקרב 80 ערים בעולם אשר בחרו בת”א כעיר המתויירת ביותר בישראל וכאחת הערים המתויירות בעולם ולכן היא נבחרה לככב בלוח המשחק.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה