לראשונה בהיסטוריה: ג'ירו ד'איטליה יוצא מאירופה – ולישראל

מרוץ האופניים היוקרתי ג'ירו ד'איטליה יוצא מגבולות אירופה ומגיע לישראל במאי 2018 בהשתתפות 176 מהרוכבים הטובים בעולם. ישראל תזכה לחשיפה חסרת תקדים
ג'ירו ד'איטליה במסינה שבאיטליה. מאות מיליוני צופים ייחשפו לא רק למרוץ, אלא גם לנופיה, לחופיה ולאנשיה של ישראל. (צילום מהאתר)
ג'ירו ד'איטליה במסינה שבאיטליה. מאות מיליוני צופים ייחשפו לא רק למרוץ, אלא גם לנופיה, לחופיה ולאנשיה של ישראל. (צילום מהאתר)
Monitour ads

מחר בבוקר תתקיים במלון וולדורף אסטוריה בירושלים מסיבת עיתונאים חגיגית לרגל ההכרזה הרשמית על הגעתו לישראל של ג'ירו ד'איטליה – מרוץ האופניים השני בחשיבותו בעולם אחרי הטור דה פראנס.

המרוץ הבינלאומי יתקיים במאי 2018 זו השנה ה-101, ולראשונה בהיסטוריה ייצא מגבולות אירופה, ינחת בישראל וימשוך אליו מאות מיליוני צופים מרחבי העולם.

מסיבת העיתונאים תיערך במעמד רוכבי האופניים מהמובילים בעולם – אלברטו קונטדור הספרדי ואיוון בסו האיטלקי, שר הספורט האיטלקי ומשלחת של ראשי הג'ירו ד'איטליה המגיעים במיוחד לאירוע, שרת התרבות והספורט מירי רגב, שר התיירות יריב לוין, ראש עיריית ירושלים ניר ברקת, ומי שאחראי להבאת המרוץ ארצה ונשיא הכבוד של 'Big Start Israel’ – סילבן אדמס.

"שחר חדש" וקבוצת רוכבים בתוך מגן דוד - ההזמנה של ג'ירו דאיטליה למסיבת העיתונאים
"שחר חדש" וקבוצת רוכבים בתוך מגן דוד – ההזמנה של ג'ירו דאיטליה למסיבת העיתונאים

בדומה לטור דה פראנס, שמשודר בערוצי הספורט המובילים בעולם וחושף מדי שנה את הצופים לנופיה של צרפת – הג'ירו ד'איטליה בישראל יסוקר בשידור חי כשמאות מיליוני צופים ייחשפו לא רק למרוץ, אלא גם לנופיה, לחופיה ולאנשיה של ישראל, אשר מקבלת הזדמנות יוצאת דופן להתמקם בקדמת הבמה העולמית כמדינה ספורטיבית וכיעד תיירותי אטרקטיבי.

דניאל בנעים הבעלים ומנכ״ל קבוצת קומטק, האחראית על ארגון המרוץ בישראל ועל אירוח המשלחת המקדימה בימים אלה בישראל, אמר: "מדובר באירוע בסדר גודל המתרחש לעיתים נדירות בישראל ושישים אותנו על מפת הספורט העולמית בענק. אני גא ומתרגש לארח כאן את המשלחת של ה'Big Start '. אנחנו עומדים בפני מספר חודשים עמוסים בפעילות והכנות ואני משוכנע כי אזרחי ישראל יזכו ליהנות במאי הקרוב מחוויה יוצאת דופן המשלבת בין אנשים, תרבויות והרבה מאוד רוח ספורטיבית."

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה