למכור אפליקציות לסינים

אפליקציית טבע, שירותי ניווט מהנים בתוך ערים ושילוב חפצים וירטואליים בעולם האמיתי הם בין האפליקציות התיירותיות שיוצעו למשקיעים סינים בכנס GMIC (ג'ימיק) שיתקיים בשבוע הבא בתל אביב
אפליקציית התיירות Sidekix, המציעה שרות ניווט בתוך ערים, המאפשר לחוות אותן בדרך מהנה. (צילום: יח
אפליקציית התיירות Sidekix, המציעה שרות ניווט בתוך ערים, המאפשר לחוות אותן בדרך מהנה. (צילום: יח"צ)
Monitour ads

משלחת של משקיעים סינים בתחום ההייטק מגיעה בימים אלה לישראל במטרה לרכוש סטארטאפים מקומיים. בין המיזמים שמעניינים את הסינים – פיתוחים מתחומי הנסיעות והתיירות.

המפגש עם היזמים הישראלים ייערך במסגרת בכנס GMIC (ג'ימיק) הסיני בהובלת מתן וילנאי, שגריר ישראל בסין לשעבר.

הסטארטאפ CNature מסייע לאתר מידע על מיני צמחים וחיות שנתקלים בהם בעת טיולי טבע. (צילום: יח"צ)
הסטארטאפ CNature מסייע לאתר מידע על מיני צמחים וחיות שנתקלים בהם בעת טיולי טבע. (צילום: יח"צ)

אפליקציית טבע, שירותי ניווט מהנים בתוך ערים ושילוב חפצים וירטואליים בעולם האמיתי הם בין האפליקציות התיירותיות שיוצעו

בין המיזמים הישראלים שמתחרים על תקציבי השקעות של מאות מיליוני דולרים נמנים הסטארטאפ CNature, המסייע לאתר מידע על מיני צמחים וחיות שנתקלים בהם בעת טיולי טבע. לסינים הערכה רבה לטבע והם חובבי טיולים וטכנולוגיה.

הפיתוח מאפשר למטיילים סקרנים ללמוד על העולם כשהם נתקלים בחי או צומח ולא יודעים מה להקליד כדי לקבל מידע אודותיו. בעזרת שילוב של מיקום וזיהוי תמונה, מתאפשר לבצע חיפוש חזותי בין מינים שחיים באזור ולקבל את המידע בזמן אמת. אם לא ניתן לצלם את האובייקט בגלל חיות שנמצאות בתנועה או מרחק – אפשר להיעזר ברשימת מינים שחיים במקום ולבחור מתוכה.

גם מקומיים יחוו את העיר בדרך חדשה

פיתוח נוסף היא אפליקציית התיירות Sidekix, המציעה שירות ניווט בתוך ערים, המאפשר לחוות אותן בדרך מהנה. מסלול ההליכה נקבע על ידי שכלול דרוגים של אתרי תיירות ועסקים בעיר ועל בסיס המלצות בלוגרים. גם מקומיים יוכלו לחוות את העיר בדרך חדשה לגמרי ולגלות אטרקציה מלהיבה המסתתרת ממש מעבר לפינה.

Aros - אחר ענידת משקפי מציאות רבודה, אפשר להוסיף לטיול תוספות וירטואליות ולהפוך אותו לחווייתי יותר. (צילום: יח"צ)
Aros – אחר ענידת משקפי מציאות רבודה, אפשר להוסיף לטיול תוספות וירטואליות ולהפוך אותו לחווייתי יותר. (צילום: יח"צ)

גם מיזם בתחום המציאות רבודה יוצג בפני המשקיעים: הסטארטאפ Aros מאפשר לשלב חפצים וירטואליים בעולם האמיתי. כך שלאחר ענידת משקפי מציאות רבודה, אפשר להוסיף לטיול תוספות וירטואליות ולהפוך אותו לחווייתי יותר. ניתן לשלב במסלול אלמנטים של תחרות ומשחק, או לקבל מידע על האנשים ששותפים לטיול סביבנו.

לדברי ניר דשטי, מארגן כנס ג'ימיק: "לסינים הערכה רבה לסטארטאפים ישראלים מאחר ואנו יזמים שאינם פוחדים לטעות. זאת בשונה מהתרבות המחושבת-יותר שהם מכירים. גם היכולת הישראלית לאלתר תוך כדי תנועה, נתפסת כיתרון להאצת סטארטאפ שדורש מהיזם תגובה מהירה ואינטואיטיבית."

כנס GMIC יתקיים ביום רביעי הבא, ה-22 במארס, בין השעות: 09:00-17:00 בהאנגר 11 בנמל תל אביב. בנוסף ליזמים ישראלים ישתתפו בכנס חברות בינלאומיות וסטרטאפים מסין, ביניהם ראשי AliPay – חברת הסליקה של קבוצת עלי באבא, איתן גלאי מנהל אאוטבריין בישראל ואירופה, איקי סנדורפי מחנות האפליקציות של גוגל Googleplay, יובל טל מנכ"ל Payoneer, קלאס נוימן מהנהלת SAP העולמי, מנהלי IronSource ועוד.

פרטים והרשמה באתר: http://telaviv.thegmic.com/.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה