לופטהנזה מציגה את מפת היעדים החדשים שלה לקיץ 2018

הבשורות של לופטהנזה ל-2018: לסן דייגו ישירות מפרנקפורט; קו מינכן-סינגפור יחודש בלוח הטיסות; לוס אנג'לס, בייג'ינג והונג קונג יופעלו ממינכן באיירבוס A380
סן דייגו, ארה
סן דייגו, בשל האקלים הנעים, סן דייגו הוגדרה בתואר "העיר הטובה ביותר של אמריקה" על ידי תושביה.( צילום: Paul Cantea)
Monitour ads

חברת התעופה לופטהזנה מציגה את מפת היעדים החדשים שלה לשנה הבאה:

חדש בנמל הבית (Hub) של פרקנפורט: סן דייגו (ארה"ב) – הינה העיר השנייה בגודלה במדינת קליפורניה ושמינית בכל ארה"ב. העיר ממוקמת בדרום מערב קליפורניה, קרוב לגבול המקסיקני. בשל האקלים הנעים, סן דייגו הוגדרה בתואר "העיר הטובה ביותר של אמריקה" על ידי תושביה. החופים והגלים של האוקיינוס השקט מתאימים במיוחד לגלישה. העיר היא יעד חם עבור תעשיית הביוטכנולוגיה והתקשורת (tele-communications).

בתחילת קיץ 2018, לופטהנזה תציע 5 טיסות שבועיות מפרנקפורט לסן דייגו.

שדה התעופה המרכזי של מינכן בגרמניה
שדה התעופה המרכזי של מינכן בגרמניה. מהשנה הבאה יפעלו מכאן טיסות ארוכות טווח. (צילום: MUC)

חדש בנמל הבית (Hub) של מינכן: בקיץ 2018 תחדש לופטהנזה את טיסותיה בקו ממינכן לסינגפור. חמש פעמים בשבוע תפעיל לופטהנזה טיסות מבירת בוואריה למטרופולין הכלכלי התוסס שבאסיה. במקביל, לופטהנזה תתגבר את טיסותיה בקו מינכן – שיקגו, ארה"ב.  החברה תפעיל עשר טיסות שבועיות – במקום שבע הטיסות המופעלות כיום.

חדשות טובות גם לטסים ליעדים ארוכי טווח ממינכן: החל מקיץ 2018, תפעיל לופטהנזה את מטוס האיירבוס A380 ממינכן ליעדים הבאים: לוס אנג'לס, הונג קונג ובייג'ינג. לצורך כך, תעביר החברה חמישה  מתוך 14 ממטוסי האיירבוס A380 מפרנקפורט למינכן.

כתבה קודמת על שדה התעופה של מינכן:

נמל התעופה במינכן: האם הישראלים יוצאו מהבידוד?

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה