להזמין לכל הקבוצה

קבוצת לופטהנזה פיתחה כלי חדש למשרדי הנסיעות בשם "Book-a-Group" כפלטפורמה משולבת לטיסות של אוסטריאן איירליינס, לופטהנזה ו-SWISS
בוק א גרופ
מזמינים במקום אחד טיסות לכל קבוצת החברות של לופטהנזה. (צילום: יח"צ)
Monitour ads

קבוצת לופטהנזה, הכוללת את חברות התעופה אוסטריאן איירליינס, לופטהנזה ו-SWISS, השיקה כלי עזר משולב להזמנת טיסות קבוצתיות. הכלי המקוון החדש נגיש למפעילי תיירות וסוכני נסיעות בלבד. הכלי מאפשר להזמין במקום אחד, טיסות לקבוצות של עשרה אנשים או יותר בשלוש חברות התעופה ובכל צירוף, ובנוסף לקבל אישור מיידי להזמנות. אין זה משנה אם מדובר בנוסעים פרטיים, נוסעים עסקיים או קבוצות תיירים.

הכלי החדש, הקרוי "Book-a-Group" זמין ב-14 שפות ומציע צירופים שונים של טיסות לרבות מחירים. יתרון נוסף שהכלי מציע, הוא היכולת לבצע הזמנות קבוצתיות בהתראה קצרה. במקום להתקשר לשלוש חברות התעופה השונות, המפעיל או סוכן הנסיעות יכול כעת לבצע את ההזמנה בנקודת ממשק אחת.

לדברי עופר קיש, מנכ"ל לופטהנזה ישראל, "עם כלי ה-"Book-a-Group" החדש אנו עושים צעד נוסף להרמוניזציה מלאה של מוצרינו ושירותינו בכל חברות התעופה ברשת. חברות התעופה המרכזיות של הקבוצה – אוסטריאן איירליינס, לופטהנזה ו-SWISS – מיוצגות על-ידי צוות מכירות אחד, המסוגל כעת להציע הזמנות קבוצתיות בכלי שהוא נוח וקל לשימוש."

בהמשך יהיה ניתן להשתמש ב-"Book-a-Group" לבירורים והזמנות קבוצתיות הכרוכים בצירופי טיסות של חברות נוספות בקבוצת לופטהנזה (בריסל איירליינס) כמו גם עם חברות תעופה שותפות נוספות. בדרך זו יוכלו מפעילי התיירות וסוכני הנסיעות להציע ללקוחות רשת נתיבים רחבה יותר וגם זמינות משופרת.

נקודה נוספת היא, שגם לאחר ביצוע ההזמנה, עדיין תתאפשר גישה למפעילי תיירות וסוכני הנסיעות לכל הנתונים החשובים והם יכלו לטפל באופן עצמאי בניהול של קבוצות הנוסעים.

Monitour ads

תגובה אחת

השאר תגובה