כתב על השתוקקותו לתאילנד – וזכה בטיול

אמריקן אקספרס ולשכת התיירות של תאילנד הכריזו על הזוכה הגדול בתחרות "תאילנד הקולינרית" שנערכה בעקבות האירוע "ראונד טייבלס"
סמנכ
סמנכ"לית השיווק של אמריקן אקספרס, אירית בטאט והזוכה בתחרות, אלכס אברבוך. (צילום: רפי דלויה)
Monitour ads

אלכס אברבוך ובתו רון הם הזוכים בתחרות שבה השתתפו מחזיקי כרטיס האשראי אמריקן אקספרס. לדברי אירית בטאט, סמנכ"לית השיווק באמריקן אקספרס, התחרות היוותה קינוח לפסטיבל הקולינריה הבינלאומי  Round Tables by American Express.

החברה, בשיתוף לשכת התיירות של תאילנד בישראל, ערכו במהלך חודש דצמבר החולף את תחרות "תאילנד הקולינרית", בה יכלו להשתתף מחזיקי הכרטיס.

במסגרת התחרות התבקשו המשתתפים לענות על חידון יצירתי ברשת. המתמודד אשר ענה על השאלה באופן המקורי, המעניין והמרגש ביותר, זכה בתחרות והוענק לו הפרס אשר כולל טיסה זוגית במחלקת עסקים של חברת רויאל ג'ורדניאן לבנגקוק, סיור קולינרי של 7 ימים מטעם חברת Oriental Food Travel וארוחת ערב זוגית במסעדת נאם המפורסמת בבנגקוק.

לדברי דב קלמן מלשכת התיירות של תאילנד בישראל, 17.000 איש נכנסו להפניה באינטרנט ו-6,000 ענו לשאלה מדוע מגיע להם לזכות בנסיעה לתאילנד.

הזוכה, אלכס אברבוך, רק ביקש לעצמו לטייל בתאילנד בחברת בתו רון ולהראות לה את נפלאותיה, כשהוא פורש את הבקשה בחרוזים. השופטים לא נשארו אדישים לאהבת האב לבתו – ולתאילנד – וזיכו אותם בפרס.

ההכרזה על הזוכה התקיימה השבוע באירוע חגיגי שנערך במסעדת טאיזו האסייתית של השף יובל בן-נריה. באירוע השתתפו גם אמג'אד אסעף, מנהל אזורי בחברת התעופה רויאל ג'ורדניאן, וכן סאוולי אלדר וסיון אלדר מ-oriental food.

אירית בטאט גילתה באירוע כי גם היא טרם ביקרה בתאילנד. אז ביקש קלמן לשאת דברים ונראה היה שהוא מתכוון לתקן את המעוות ולהזמין את בטאט לתאילנד, אך הטיול כנראה יחכה, כי המחווה התבררה כספר נאה על תאילנד.

כתבה קודמת על ראונד טייבלס:

פסטיבל קולינריה בינלאומי: המטבח הוא עגול

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה