ישראייר משיקה קו חדש לבאקו בירת אזרבייג'ן

טיסת הבכורה תמריא בתחילת אוקטובר 2017. העיר עברה מהפך בזכות גילוי נפט ועתה היא אתר תיירות מבוקש. "משדרת יוקרה מטורפת עם לוק של דובאי ואווירה של פריז"
גורדי השחקים בעיר באקו באזרבייג'ן, שהוכרה כאתר מורשת עולמי של אונסק”ו, נהפכה להיות אתר תיירות מבוקש בקרב האירופאים. (צילום: יח
גורדי השחקים בעיר באקו באזרבייג'ן, שהוכרה כאתר מורשת עולמי של אונסק”ו, נהפכה להיות אתר תיירות מבוקש בקרב האירופאים. (צילום: יח"צ)
Monitour ads

חברת התעופה ישראייר מעבה את לוח טיסותיה לקראת סוכות ומשיקה קו טיסות חדש לבאקו, בירת אזרבייג'ן.  מחיר כרטיס טיסה יהיה החל מ-389 דולר לאדם כולל מיסים והיטלים וחבילה של טיסה מלון בדרגת 5* תעלה החל מ- 499 דולר לאדם כולל מיסים והיטלים. טיסת הבכורה תמריא ב-2.10, לקראת חגי תשרי.

גיל סתיו סמנכ"ל השיווק והמכירות של ישראייר מסר כי "אנו מזהים כבר עכשיו ביקושים לתקופת החגים ליעדים חדשים, המהווים פוטנציאל צמיחה. מצאנו כי קיימת דרישה בקרב לקוחותינו לבאקו שבאזרבייג'ן. זהו יעד אטרקטיבי לחופשה וטיולים מאורגנים. חבילות הנופש לבאקו כוללות  בתי מלון בדרגות 4 ו-5 כוכבים ומחירי ההשקה ממש נמוכים. ניתן גם לצאת לטיול מאורגן של נתור במחירים החל מ-749 דולר לאדם".

הוא הוסיף כי מגמת החברה היא להמשיך להגדיל ולהרחיב את היעדים אליהם היא משווקת את חבילות הנופש המשתלמות ביותר.

על חוף הים הכספי, שלוש שעות טיסה

באקו בירת אזרבייג'ן  שהוכרה כאתר מורשת עולמי של אונסק”ו, נהפכה להיות אתר תיירות מבוקש בקרב האירופאים. באקו, השוכנת על חוף הים הכספי, במרחק של כשלוש שעות טיסה מישראל, עברה מהפך בעשור האחרון בזכות כמויות נפט גדולות, שהפכו אותה לאחת המדינות העשירות בעולם. העיר היא יעד תיירותי עבור אלו המחפשים מקום בו עבר, הווה ועתיד חוברים לכדי קסם ארכיטקטוני מרהיב.

בישראייר מספרים כי באקו משדרת "יוקרה מטורפת עם לוק של דובאי ואווירה של פריז", כשהבולט בה כבר בנחיתה בשדה התעופה הוא הניקיון, "לצד הפאר והיוקרה שמשדרים הרחובות, גורדי שחקים המוארים בלילה בשלל צבעים ותמונות מתחלפות, כבישים רחבים , מכוניות פאר ואוכל מצוין. בתי מלון מפנקים, חיי לילה תוססים ושפע של אטרקציות תיירותיות ולצד פארק מים ענק הממוקם על חוף הים ומציע לכל המשפחה שלל פעילויות ספורטיביות".

כיום פועלת לבאקו טיסה ישירה של חברת התעופה אזרבייג'ן איירליינס במחיר של 388 דולר בספטמבר, וטיסות לא ישירות כמו אל על דרך מוסקבה (כ-600 דולר), איירופלוט גם כן דרך מוסקבה (כ-700 דולר), לופטהנזה דרך פרנקפורט (כ-676 דולר), אוקראין איירליינס דרך קייב (כ-600 דולר) וטורקיש איירליינס דרך איסטנבול ב-500 דולר.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה