יותר מ-400 איש נרשמו לכנס השנתי של הלשכה למארגני תיירות נכנסת

למעלה מ-400 משתתפים נרשמו לכנס השנתי של הלשכה למארגני תיירות נכנסת לישראל שיערך במלון הילטון תל אביב ב-31 ביולי, במהלכו גם ייפרדו מהיו"ר שמואל מרום
אולם הנכנסים בנתב
אולם הנכנסים בנתב"ג. הלשכה מובילה את הענף לקראת אתגרי המחר (צילום: רש"ת)
Monitour ads

הכנס השנתי של הלשכה למארגני תיירות נכנסת, שיתקיים ביום שני ה-31 בחודש במלון הילטון בתל אביב, יארח שורה של מרצים בתחומים שונים.

אחת מההרצאות שמעוררת עניין רב, היא הרצאתו של מנכ״ל משרד התיירות, אמיר הלוי, שיספר על התהליך לארגון מחדש של פעילות משרד תיירות והמהמורות הבירוקרטיות והפוליטיות שנתקל בהן בדרך.

מנכ"ל משרד התיירות, אמיר הלוי. העובדים יהיו שותפים לביסוס והטמעת שיטות, כלים ותפיסות עבודה חדשות. (צילום: חן גלילי)
מנכ"ל משרד התיירות, אמיר הלוי. העובדים היו שותפים לביסוס והטמעת שיטות, כלים ותפיסות עבודה חדשות. (צילום: חן גלילי)

הלוי הוא מהוותיקים בין מנהלי משרדי הממשלה, שהוביל תוכנית חסרת תקדים לשינוי במבנה פעילות של משרד ממשלתי. הלוי גם זכה בימים אלה בתואר איש השיווק של חודש יוני על ידי ועדת השיווק של איגוד השיווק הישראלי, בזכות האסטרטגיה השיווקית של המשרד, שהפכה את המגמה והובילה לשבירת שיאים של כל הזמנים בתיירות הנכנסת (בגיבוי תקציבי לא קטן, יש להזכיר).

ראשון המרצים הוא אפרים הלוי, איש מודיעין ודיפלומט ישראלי, ראש המוסד התשיעי, שגם עמד בראש מרכז שאשא למחקרים אסטרטגיים באוניברסיטה העברית בירושלים בין השנים 2003-2011. הוא יסקור תהליכי שינוי שעובר העולם והשלכות על ישראל והתיירות אליה.

ד"ר יובל דרור, חוקר, פרשן וסופר ישראלי. דיקן בית הספר לתקשורת במסלול האקדמי במכללה למנהל, ישוחח על אתגרי הטכנולוגיה העתידיים והשלכתם על האנושות בכלל ועולם התיירות בפרט.

פרופ' קרין נהון, חוקרת, מרצה ופעילה ציבורית, המכהנת כפרופסור-חבר במרכז הבינתחומי הרצליה ובאוניברסיטת וושינגטון, תרצה על הוויראליות של המידע בעידן הרשתות החברתיות.

מימין , יו"ר הלשכה, שמואל מרום והמנכ"ל יוסי פתאל, בכנס ביולי 2016. (צילום: עירית רוזנבלום)
מימין , יו"ר הלשכה, שמואל מרום והמנכ"ל יוסי פתאל, בכנס ביולי 2016. (צילום: עירית רוזנבלום)

ותני כ"ץ, יועץ ארגוני אסטרטגי, מנכ"ל מנהיגות – מכון יעוץ לארגונים לומדים – מרצה בבית ספר למנהל עסקים באוניברסיטת ת"א, יסביר על התהליך האסטרטגי המובל על ידי לשכת מארגני התיירות הנכנסת, המוביל את הענף לאתגרי המחר.

ארוחת הצהרים בכנס תהיה חגיגית ומרגשת במיוחד, שכן חברי הלשכה ייפרדו מהיו״ר המיתולוגי, שמואל מרום, שפורש לאחר כ-20 שנה בתפקיד.

יברכו ראש הממשלה בנימין נתניהו, שר התיירות ח"כ יריב לוין, יו"ר ועדת הכלכלה, ח"כ איתן כבל ובכירי הענף ותתקיים אסיפה כללית של הלשכה ובמהלכה ייבחר יו"ר חדש.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה