יותר מ 30 אלף ישראלים צפויים לצאת לחופשת סקי

סקי בבנסקו, בולגריה. מחיר חבילה ליחיד החל מ-600 אירו. (צילום: יח
סקי בבנסקו, בולגריה. מחיר חבילה ליחיד החל מ-600 אירו. (צילום: יח"צ)

"לפי קצב ההזמנות שאנו מקבלים וכך גם גם שאר חברות התיירות המובילות בארץ – אני צופה שבחודשי החורף הקרובים, ינואר-אפריל 2017, ייצאו קרוב ל- 33 אלף אלף ישראלים לחופשות סקי, מספר המהווה גידול של יותר מ- 10% בנופשים ישראלים הבוחרים לבלות את חופשתם בחורף באתרי סקי לעומת השנה שעברה". מסר בועז וקסמן, בעלים ויו"ר חברת התיירות אופיר טורס.

עוד אמר כי למחירי הטיסות האטרקטיביות  ולשער האירו הנמוך לעומת השקל, שהביאו לירידה משמעותית במחירי החופשות באירופה, ישנה השפעה ישירה על הביקוש הגדל והולך לחופשות הסקי, במקביל לפופולאריות הגוברת לסוג זה של חופשה בקרב הישראלים. "בהתאם לנתוני המכירות שלנו אני למד שעיקר הגידול חל בקרב נשים, אשר עד לשנים האחרונות נמנעו מלצאת לחופשות סקי שהיו בעיקר מבוקשות על ידי הגברים. בקרב נשים, המהוות עד כה רק כ- 10% מכלל נופשי הסקי, חל לאחרונה גידול בביקוש של יותר מ- 50%; ואנו רואים נשים רבות המצטרפות לבני זוגן, לחופשות משפחתיות ולקבוצות של חברות היוצאות ביחד לבלות בחופשות סקי." הוסיף בועז וקסמן.

חברת 'אופיר טורס' מציעה בימים אלה חבילת סקי בבנסקו, בולגריה, הכוללת: טיסות בחברת וויז אייר,
7 לילות במלון Mura (ברמת 3 כוכבים), על בסיס אירוח של לינה וארוחת בוקר, 6 ימי סקי פס, ציוד ל-6 ימים, 6 ימי הדרכה והעברות, ליווי של נציג ישראלי – במחיר של החל מ-599 אירו לאדם (בחדר זוגי). יציאה בימי רביעי ושישי.

אין תגובות

השאר תגובה