יוזמות דיגיטליות חדשות לריינאייר

בוועידת אינטרנט בליסבון הציגה ריינאייר את התוכנית הדיגיטלית החדשה שלה, כחלק מהיוזמה "תמיד משתפרת". מעריכה שתסיים את השנה עם 129 מיליון נוסעים
מטוס ריינאייר. מנסה לשפר דימוי של חברה עם שירות גרוע והתנהלות בעייתית עם אלפי ביטולי טיסות . (צילום: ryanair)
מטוס ריינאייר. מנסה לשפר דימוי של חברה עם שירות גרוע והתנהלות בעייתית עם אלפי ביטולי טיסות . (צילום: ryanair)
Monitour ads

התוכנית החדשה של חברת הלואו-קוסט האירית ריינאייר הוצגה אתמול (ג') בוועידה בליסבון שבפורטוגל והיא כוללת אתר אינטרנט ואפליקציה חדשים להזמנת חדרי מלון, אתר אינטרנט ייעודי לתייר הסיני בשפתו, אתר אינטרנט של ריינאייר מותאם אישית ללקוח וכן טיסות חדשות לנמל התעופה של העיר הפורטוגלית הצפונית פורטו מיעדים של ריינאייר באירופה, החל מינואר 2018.

אחרי שבועות רבים שבהם ביטלה אלפי טיסות וספגה ביקורות רבות, נראה שהחברה חוזרת למסלולה.

ובהרחבה: באתר העוסק בחדרי מלון, מדובר במבחר גדול יותר של חדרים, צימרים, וילות נופש ודירות נופש, והכל – לפי הודעת החברה – במחירי לואו-קוסט.

האתר בשפה הסינית שהשיקה החברה הוא ה-19 במספר השפות שלה. החברה מבטיחה כי האתר מאפשר לצרכנים לעשות חיפוש ולהזמין במחירים הנמוכים באירופה.

דרך פלטפורמת MyRyanair יכול הלקוח ליהנות מאתר מותאם אישית המעבד את העדפותיו לפי החיפושים וההזמנות שביצע ולהציע לו מוצרים ושירותים המבוססים על סוג הטיול. זאת, כחלק מתהליך שידרוג של האתר להצעות "טיילור מייד" שאמורות להגיע בהמשך.

פורטו, בירת מחוז צפון פורטוגל, בסיס חדש לטיסות המשך לריינאייר. (צילום: rui lousao)
פורטו, בירת מחוז צפון פורטוגל, בסיס חדש לטיסות המשך לריינאייר. (צילום: rui lousao)

בשותפות עם חברת Coras מפעילה חברת הלואו-קוסט את Ryanair Tickets, המאפשר ללקוחות להזמין כרטיסים להצגות בווסט אנד בלונדון, ובחודשים הקרובים מבחר ההצעות יילך ויגדל.

השדה של פורטו הוא שדה התעופה השלישי של ריינאייר לטיסות המשך אחרי רומא/פיומיצ'ינו ומילאנו/ברגמו שהושקו השנה. הטיסות יעברו דרך פורטו ממבחר יעדים אל יעדים נוספים באירופה, כשהכבודה תגיע אל היעד הסופי.

חידושים אלה מיתוספים לשילוב שעשתה עם Apple Pay, טיסות ההמשך, טיסות ארוכות-טווח של אייר אירופה הנמכרות באתר שלה, שותפות חדשה עם רשת הסטודנטים Erasmus ועוד תוכניות בצנרת.

קני ג'ייקובס מריינאייר אמר בוועידה בליסבון כי היוזמות החדשות יעזרו לחברה להגיע אל היעד שלה השנה, העומד על 129 מיליון צרכנים. "למרות שאנחנו ממשיכים לחדש, דבר אחד לא ישתנה: המחירים הנמוכים שלנו וכן הדיוק הגבוה שלנו בזמנים והשירות במטוסים", הבטיח.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה