חוף "מציצים" התחדש במלון בוטיק: "טל על החוף"

עם סיומו של הליך שיפוץ מקיף ויסודי בעלות של 75 מיליוני שקלים, נפתח בימים אלה "טל על החוף" (Tal by the Beach) בגרסתו המחודשת והרעננה כמלון בוטיק מודרני
קומת הכניסה של המלון עוצבה כחלל נקי, גבוה, פתוח ושופע בצמחיה ואור המעצים את תחושת החופש והמרחב. נעשה שימוש בחומרים טבעיים ופשוטים-לכאורה. (צילום: סיון אסקיו)
קומת הכניסה של המלון עוצבה כחלל נקי, גבוה, פתוח ושופע בצמחיה ואור המעצים את תחושת החופש והמרחב. נעשה שימוש בחומרים טבעיים ופשוטים-לכאורה. (צילום: סיון אסקיו)
Monitour ads

חוף "מציצים" המיתולוגי של תל אביב מתחדש במלון מודרני חדש: "טל על החוף". זהו מלון טל הוותיק, שלאחר הליך שיפוץ מקיף ויסודי בעלות של 75 מיליוני שקלים, נפתח בימים אלה בשם הלועזי Tal by the Beach כמלון בוטיק עדכני.

המלון, המשלב בין נופש לעסקים, הוא בבעלות קבוצת משקיעים מדרום אפריקה וישראל ובניהולה של רשת מלונות הבוטיק "אטלס". המלון בן 10 הקומות, ובו 123 חדרים, שוכן בצמוד לחוף "מציצים" ונמל תל-אביב, וככזה מציע את החיבור המושלם בין מרכז עירוני שוקק לתרבות חוף תוססת וצעירה.

בגרסתו המקורית, נפתח מלון טל לפני קרוב ל-40 שנה ונחשב לאחד המלונות הוותיקים והמוערכים בתל-אביב. לפני כשלוש שנים סגר המלון את שעריו לצורך שיפוץ ומתיחת פנים מן היסוד שהסתיימו בימים אלו.

במסגרת העבודות שינתה את פניה קומת הכניסה, עוצבו מחדש כל חדריו, שתי הקומות העליונות הוסבו לקומות עסקים והיתוסף טרקלין עסקים מודרני בקומה העליונה. אחת מגולות הכותרת הינה גג המלון שבקומה העשירית, המנוקד במיטות שיזוף, פינות ישיבה ובר משקאות, ממנו נפרסים נוף עירוני ורצועת חוף ימה של תל-אביב. בנוסף, התחדש המלון בחדר כושר משוכלל ובו סאונה יבשה ושופצו שני אולמות אירועים, בהם ניתן לקיים כנסים מקצועיים, אירועים עסקיים וסמינרים לעד 80 איש.

גגן מלון טל המחודש, ממנו נפרסים נוף עירוני ורצועת חוף ימה של תל-אביב. (צילום: סיון אסקיו)
גגן מלון טל המחודש, ממנו נפרסים נוף עירוני ורצועת חוף ימה של תל-אביב. (צילום: סיון אסקיו)

בהליך חידושו של מלון Tal by the Beach – שלדברי הבעלים נועד לחבר בין רכות ורעננות ים תיכונית לתחכום ואורבאניות תל-אביבית – שולבו שלושה מעצבי פנים. קומת הכניסה של המלון עוצבה על ידי משרד SO  אדריכלים כחלל נקי, גבוה, פתוח ושופע בצמחיה ואור המעצים את תחושת החופש והמרחב. נעשה שימוש בחומרים טבעיים ופשוטים-לכאורה כמו עץ, ברזל, בטון וצמחיה, אך באופן בלתי שגרתי: התקרה בנויה בצורת גלים המזכירים את פני הים, הרצפה יוצרת השתקפויות המרחיבות את החלל וקיר ירוק, בולט לעין, מפתיע ומנותק מן הקרקע.

123 חדרי המלון תוכננו בידי שני מעצבי פנים: האדריכל בוקי צוקר, שהיה אחראי לעיצובו של מלון טל המקורי בסוף שנות ה-70', קיבל לידיו את עיצוב קומות העסקים, ובהן סוויטה רחבת ידיים ומפוארת הכוללת ג'קוזי ונוף מרשים לים וטרקלין. יתר חדרי המלון הופקדו בידיו של אורן ברונשטיין, שביקש לרכך את המבנה הברוטאליסטי באמצעות עיצוב חם וביתי, תוך שימוש באלמנטים וצבעוניות המושפעים ומתכתבים היטב עם חוף הים.

מחירי החדרים במלון נעים החל מ-753 שקל ללינה וארוחת בוקר לזוג.

לדברי דני ליפמן ולסלי אדלר, בעלי רשת מלונות אטלס: "מלון טל היווה לאורך השנים אבן שואבת לאלה המחפשים את השילוב האולטימטיבי בין הקירבה לחוף להימצאות פסע ממרכז העיר. לאחר שיפוץ מקיף, אנו גאים להשיק עתה את Tal by the Beach בגרסתו המחודשת והעדכנית. זהו מלון בוטיק במלוא מובן המילה, המציע חוויית אירוח מלאה, הנותנת מענה הולם לקהל עסקי ותיירותי גם יחד: לובי מזמין, חדר אוכל המגיש שלוש ארוחות ביום, חדרים מרווחים, חדר כושר מאובזר, טרקלין עסקים וגג עוצר נשימה."

מנהל המלון: ערן בר, אשר שימש מספר שנים מנכ'ל מלון שדות של הרשת ואדריכל הפרוייקט הוא משה ורד.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה